Menu
Реклама в буче

Громада Бучи звернулась до голови КОДА О.Горгана, щодо критичної сітуації з освітою

Громада Бучи звернулась до голови КОДА О.Горгана, щодо критичної сітуації з освітою

Громадяни, яких переймає це питання, підготували звернення до голови КОДА Олександра Горгана.

Всі, хто бажає підтримати звернення власним підписом, відгукніться (можна в приват). Бажано сьогодні-завтра. Текст нижче.

"Шановний Олександре Любомировичу! Звертаємося до Вас з проханням, розібратися з питанням організації освітнього процесу в м.Бучі та забезпеченням дітей місцями у школах та садках. Вже декілька років у Бучі існує проблема з забезпеченням дітей відповідною достойною освітою.

Школи переповнені більше ніж у два рази, черга в садочки з кожним роком зростає, а нові об’єкти, які будуються не вирішують проблему в даний момент та остаточно. Вже неодноразово публічно обіцяли начальник Бучанського вiддiлу освiти Олег
Цимбал та мicький голова Бучi Анатолiй Федорук, що будуть розроблені проекти на побудову нових навчальних закладів, але все залишилось на рівні обіцянок. Через перевантаженість проектної потужності навчальних закладів порушується безліч санітарно - гігієнічних норм.

Наслідком цього є недотримання встановлених показників необхідної площі навчального приміщення на одну дитину, необхідного мінімального об’єму повітря на одну дитину, нестача туалетів, відсутність території для прогулянок під час перерв, уроки проводять на коридорах, або у приміщеннях, які мають інше призначення згідно проекту, у деяких школах, у дітей молодшого віку, відсутня група продовженого дня. Діти вимушені займатися в дві зміни.Забезпечення шкіл (ремонт класів та матеріали, господарські товари, питна вода), перекладено на плечі батьків. Є підтвердження того, що відділ освіти БМР не забезпечує повною мірою, фінансування всіх заявлених потреб керівника навчального закладу.

Все це негативно впливає на комфорт та якість навчання дітей, які навіть не можуть задовольнити мінімальних базових потреб організму.Також харчування для дітей початкової школи є платним, коштує один обiд 20 грн., а якщо дитина лишається на групу продовженого дня, яка є в деяких бучанських школах, то за суп з булкою батьки доплачують ще по 13 грн. В інших містах знаходяться кошти в мiсцевому бюджеті хоча б на сніданки, а в Бучi мiльйони видiляють на парк, для “пiару” міського голови.

У зв’язку з викладеним, просимо Вас, створити комісію для комплексної перевірки всіх навчальних закладів міста Бучі, починаючи від дотримання санітарних норм та закінчуючи перевіркою фінансово-господарської документації. Паралельно з пошуками земельної ділянки під школу, розпочати розробку раніше обіцяного нового проекту та визначити джерела фінансування будівництва. Разом з тим, для зняття соціальної напруги, вкрай необхідно розвантажити школи. Також просимо посприяти Бучанській раді знайти в бюджеті міста кошти для харчування дітей.Пропонуємо наступні варіанти тимчасового вирішення проблеми: - знайти приміщення в оренду;- виділити частину приміщень в Бучанській міській раді;- пропонуємо задіяти Центральний Будинок Культури БМР.

На всі наші звернення стосовно вирішення цієї проблеми, посадові особи БМР неодноразово заявляли, що будівництво шкіл та садочків - це обов’язок держави, i що в міському бюджеті коштів на будівництво не передбачено,але не зважаючи на це, продовжується хаотична забудова нашого міста багатоповерховими житловими будинками, що призводить до збільшення кількості населення нашого міста і ще більшого навантаження на садочки та школи.

За останні 3 роки бюджет міста збільшився в рази, кошти від пайової участі й надалі зараховують роботами, а соціальна інфраструктура в занепаді.Сподіваємось, що з Вашою допомогою знайдеться рішення для цього вкрай важливого для мешканців питання, у зняттi соціальної напруги з освітою в місті Буча. Порушується конституційне право дітей, для яких освіта має бути доступною, якісною та безкоштовною."


Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!