Menu
Реклама в буче

Відеорепортаж із «Деліції»: позиція співробітників фабрики щодо конфлікту з громадою

Відеорепортаж із «Деліції»: позиція співробітників фабрики щодо конфлікту з громадою

Після появи на Порталі Бучі статті про незадоволення мешканців роботою ПП «Деліція», керівництво підприємства запросило мене відвідати фабрику і побачити особисто, що відбувається на її території.

З огляду на те, що наш ресурс прагне до об’єктивного висвітлення усіх конфліктних ситуацій і дає можливість ознайомитися з позицією усіх сторін, я погодилася.

Основне, що хотілося прояснити, – що будується та які заходи вживаються для зменшення викидів у повітря. Про це і говорили, і показували.

 

Отже, враховуючи, що повне уявлення про діяльність фабрики ви можете скласти після перегляду відео, я зупинюся на основному.

По-перше, що ж будується на території ПП «Деліція». Як пояснив заступник директора з виробництва Юрій Хурса, жодних додаткових цехів із метою збільшення обсягів виробництва не будують. Зводяться додаткові складські та адміністративні приміщення. Відповідна дозвільна документація на будівництво є.

IMG 5332
IMG 5334
IMG 5335

По-друге, звідки взялася цифра 21. На підприємстві є 21 джерело викиду. Але лише з 11 у повітря можуть потрапляти речовини, які утворюються в результаті діяльності фабрики. На кожен з цих 11 отворів пообіцяли впродовж місяця встановити фільтри, які мають максимально нейтралізувати неприємний запах.

IMG 5336
IMG 5337
IMG 5338

Наразі фільтри замовлені та проплачені, чекають їх доставки і встановлення.

IMG 5339

По-третє, нас запевнили, що підприємство не отримує новий дозвіл на викиди із збільшеними обсягами шкідливих речовин, а продовжує дію існуючого і кількість викидів залишається на тому ж рівні.

IMG 5340

Від себе хочу додати, що територія підприємства приємно вразила, вона чиста і доглянута, навіть безпосередньо біля будівництва. Також стало несподіванкою кількість відзнак і сертифікатів, у тому числі європейського зразка. Виявляється, «Деліція» поставляє свою продукцію у Європу вже не один рік, а на європейський ринок, як відомо, не потрапиш без документів, що підтверджують якість продукції. Такі сертифікати якості підприємство має підтверджувати кожного року.

IMG 5343
IMG 5344

І насамкінець, я поцікавилася з чого, на думку співробітників «Деліції», розпочався конфлікт, адже фабрика працює вже понад 10 років і до цього ніхто не скаржився, хоча і раніше відчувався неприємний запах. Відповідь відверто і здивувала, і вразила. Мені розказали (вже не на камеру), що конфлікт має особисте підґрунтя. Усе почалося після відмови придбати розташований поряд будинок депутата Ірпінської міськради Ольги Олійнич, яка звернулася до керівництва фабрики з такою пропозицією. І саме Ольга Романівна Олійнич та її донька – найактивніше виступають проти роботи підприємства. Вважають, що саме Ольга Олійнич та її чоловік активно перешкоджали відкриттю торгових павільйонів спочатку в Бучі (навпроти пошти), а згодом і в Ірпені (поблизу академії) без вагомих на те причин.

Мотиви такого спротиву ірпінського депутата щодо роботи підприємства їм незрозумілі, припускають, що йдеться про матеріальну вигоду. Співробітники наполегливо переконували, що готові максимально йти назустріч громаді і вживатимуть усіх можливих заходів для залагодження конфлікту. Щоб проконтролювати усі обіцянки, нас запросили повторно відвідати «Деліцію» через півроку.

Детальніше усе ви можете побачити на відео. Єдине, на що хочу звернути увагу, Портал Бучі не виправдовує і не звинувачує жодну зі сторін конфлікту. Ми лише намагаємося усебічно висвітлити ситуацію, що склалася. Дати оцінку та зробити висновки кожен може особисто.

 

Последнее изменениеПятница, 18 августа 2017 12:59

Медиа


Комментарии   

0 #1 Олександр 19.08.2017 16:23
Конфлікт почався з повідомлення в місцевій пресі про намір підприємства збільшити потужність, а відповідно і кількість викидів
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!