Menu
Реклама в буче

Бучанська рада планує вирішити питання щодо гаражів на вул. Островського

Бучанська рада планує вирішити питання щодо гаражів на вул. Островського

Вчора, 1 серпня, у міській раді м.Буча відбулася зустріч щодо вирішення питання самовільно розміщених гаражів на вул. Островського.

Міська влада зацікавлена у впорядкуванні території, яка частково перетворилася у смітник.


1 1

В повідомленні зазначається, що окремі гаражі не використовуються роками, про що не складно дізнатися із зарослих бур’янів, окремі пристосовані під господарські потреби,а між окремими уже самі власники утворили смітники.

2 1
3

У процесі розмови було вирішено створити ініціативну групу, яка проведе інвентаризацію всіх конструкцій з тим, аби у майбутньому територію привести у належний стан.

 

Последнее изменениеСреда, 02 августа 2017 15:11

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!