Menu
Реклама в буче

Випробування стихією: наслідки негоди показали проблеми у місті

Випробування стихією: наслідки негоди показали проблеми у місті Випробування стихією: наслідки негоди показали проблеми у місті

Впродовж останніх кількох днів природа випробовувала на міцність багато населених пунктів України, Буча не виняток. Тож Портал Бучі вирішив зібрати й узагальнити наслідки стихії. Зазвичай журналістів звинувачують у надмірній прискіпливості до роботи місцевої влади і вишукуванні надуманих проблем, тому цей матеріал ми підготували на основі інформації та фотографій мешканців Бучі. Отже, яким побачили місто бучанці після негоди.

 

Найперше, на що звернули увагу, – підземний перехід через Нове шосе, який заповнився водою після першої ж зливи. За інформацією Бучанської міської ради, станом на 12 годину суботи підземний перехід працівники управління з надзвичайних ситуацій вже «врятували» від великої води, рівень якої становив метр; диспетчер ЖЕКУ повідомляє, що скарг від мешканців у телефонному режимі не надходило.

193 n

580 n

Залізничну станцію у місті мешканці назвали Венецією, вода заповнила і колії, і більшість підходів до колій.

367 n

653 n

889 n

Деякі вулиці міста перетворилися на справжнє море, в якому плаває «копійка» білого кольору, навіть з екіпажем та пасажирами.

737 n

Постраждали вулиці і щойно відремонтовані, і ті, на яких про асфальт тільки мріють.

Вул Дачна

Вулиця Дачна

вулиця Вишнева

У районі Склозаводська сильний вітер зламав дерево. Як написав у соцмережі депутат Олексій Гарбуз: «Є проблема чекаємо на вирішення, Буча Зеленбуд поставлено до відома!».

Район Склозаводська2

Район Склозаводська2

Внаслідок сильної зливи були затоплені і багато приватних подвір’їв. Зокрема мешканка вул. Яблунська Світлана залишила таке повідомлення у соцмережі: «Ось так почався наш ранок. Фото зроблені в 11:00, а в 07:00 води було стільки, що з двору фізично не можна було вийти. Залиті водою повністю водопровідні колодязі на вулиці та в дворі. Тепер кожен дощ заливає наш двір завдяки будівництву «Сонячної оселі», які перебудували стічну систему перед початком будівництва. Стічна вода не стікає, спочатку збирається у величезну калюжу навпроти двору, а потім цей весь потік разом із усім сміттям з вулиці несеться у наш двір. Так Буча з кожним днем стає все «комфортнішим» містом для корінних бучанців. Прошу вважати це офіційним зверненням до пана Яцюка Ігоря Васильовича та Федорука Анатолія Петровича,оскільки не маю можливості в найближчий час завітати до них на прийом. Обов'язково роздрукуємо фото і надішлемо заяви відповідним особам,сподіваємося,що перестанемо «плавати» у власному дворі.» 

675 n

517 n

168 n

До речі, проблема тут виникла дійсно після початку будівництва ЖК «Сонячна оселя». Ще восени, коли після дощів тут також стояла вода, мешканці звернули увагу депутата на цю проблему, на основі чого був зроблений відповідний депутатський запит. На жаль, до цього часу питання залишилося відкритим і жодних дій щодо покращення ситуації ні з боку місцевої влади, ні з боку забудовника не вжито. Тож людям доводиться страждати від халатності та недобросовісності забудовника.

запит

Отже, загалом ситуація у Бучі не надто втішна. Якщо деякі проблеми можна дійсно списати на стихійні явища, то багатьох проблем можна було б уникнути при раціональному та відповідальному ставленні до проведення ремонтних робіт та зведення нових багатоповерхівок. А наразі мешканцям міста доводиться пожинати плоди такого господарювання.І насамкінець.

Оскільки негода ще не закінчилася для оперативного реагування на ситуацію, що склалася внаслідок злив, можна повідомляти чергового диспетчера КП Бучанського УЖКГ за телефоном: (067) 443-08-23.

У матеріалі використані фото з дописів у Facebook Наташи Григорьєвої, Alina Luchko, Vovan Moisak, Світлани Самофалової, Vlad Govor, Олексія Гарбуза, Andrey Sheremeta.

Последнее изменениеСуббота, 29 июля 2017 17:27

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!