Menu
Реклама в буче

Мешканці Бучі скаржаться на невчасне вивезення сміття

Мешканці Бучі скаржаться на невчасне вивезення сміття

Час від часу у Бучі виникає проблема з вивезенням побутового сміття.

Скаржаться як мешканці приватного сектору, де сміття забирають раз на тиждень, так і жителі багатоквартирних будинків на переповнені сміттєві баки. 

Сьогодні черговий раз дане питання у соціальній мережі підняла бучанка Ірина: «А давайте поговоримо про вивіз сміття з приватного сектору. 

IMG 5175
По вул. Євгена Патона вже два тижні поспіль не вивозиться побутове сміття! Перетворюємо місто комфортного життя на Львів? ЖЕК, котрий регулярно отримує з мешканців оплату за ці послуги, зайняв позицію «Смольний під час революції», номер 29402 зайнятий, або дзвінок скидають, номер 25790 просто не відповідає! Шановні, Ви не лишаєте мешканцям засмічених вулиць вибору. Ми беремо своє сміття і несемо його до порогу ЖЕКу, якщо протягом доби наше питання не вирішать!

А також вимагаємо перерахунку за ненадані цього місяця послуги».На її допис швидко відреагували секретар міської ради Василь Олексюк та деякі депутати. Зокрема Василь Павлович повідомив, що наразі виникла проблема із запчастинами для сміттєвозів, але пообіцяв, що проблема буде вирішена якнайшвидше. Усім, хто хоче перерахунку оплати за невиконані послуги, порадив звертатися до суду.Про існуючу проблему знає і місцевий депутат Катерина Цип’ящук: «Теж знаю про дану проблему! На минулому тижні був заблокований полiгон, який приймає смiття. Сьогоднi за численними зверненнями мешканцiв приватного сектору, спiлкувалась з головним інженером ЖЕКу, яка надала наступну iнформацiю: 2 смiттєвози на ремонтi, але тi, якi закрiпленi за iншими мiкрорайонами мiста, сьогоднi обов’язково вивезуть смiття з вул. Патона».Сьогодні секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк провів оперативну нараду з питань прибирання сміття у місті. Залишається лише чекати на вирішення даного питання.Нагадаємо, що зараз згідно затверджених тарифів вартість вивезення сміття у приватному секторі Бучі становить 14,60 грн з кожної особи, прописаної у будинку.Із графіком вивезення сміття з вулиць міста можна ознайомитися нижче на фото.

68 n70 n

 

Последнее изменениеСреда, 26 июля 2017 18:44

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!