Menu
Реклама в буче

Зустріч батьків із начальником відділу освіти Бучі – про що говорили

Зустріч батьків із начальником відділу освіти Бучі – про що говорили

У понеділок, 24 липня, відбулася зустріч батьківської громади району Склозаводська у Бучі з начальником Бучанського відділу освіти Олегом Цимбалом.

Передумовою цієї зустрічі стала стурбованість батьків змінами, які відбулися в НВК «Берізка» наприкінці минулого тижня.

А саме: у минулий четвер у дитсадку почали демонтаж кухонного блоку та спортивної зали, вивозили кухонне обладнання, звільняючи ці два приміщення від меблів. Співробітники та батьки дізналися, що вже з 1 вересня вихованці дитсадка будуть харчуватися привозною їжею, а у звільнених приміщеннях будуть облаштовані ще дві групи. Відсутність достовірної інформації та побоювання батьків щодо якості харчування у закладі спричинили панічний настрій. Для вирішення усіх суперечливих питань директор закладу запросила до діалогу з батьками та колективом дитсадка начальника відділу освіти Олега Івановича Цимбала. Більше години відбувалося спілкування: батьків турбувало не лише питання харчування, а й інші проблеми, які є у закладі. Отже, які ж новації очікують на НВК «Берізка». Починаючи з вересня харчування у закладі дійсно буде здійснюватися привозною їжею, яку готуватимуть у іншому бучанському дитсадку «Яблунька». Доставляти їжу будуть у спеціальних термосах та спеціалізованим транспортом три рази на день (сніданок, обід та підвечірок). Роздача відбуватиметься в обладнаному приміщенні із можливістю підігріву. Олег Цимбал запевнив, що транспортування їжі триватиме близько 10 хвилин, уся їжа буде теплою, свіжою та якісною, а також будь-хто з батьків може перевірити процес та якість приготування страв у «Яблунці». За словами начальника відділу освіти, такі зміни викликані необхідністю модернізації закладу. «Для того, щоб встановити нове кухонне обладнання потрібно близько 1,5 млн гривень, таких коштів, на жаль, зараз немає. Крім того, ліквідування кухні дасть можливість звільнити значні електричні потужності, які можна спрямувати на покращення теплового режиму», – пояснив він.У такий же спосіб буде організоване харчування й у дитсадку «Перлинка», який планують відкрити уже у вересні по вул. Бориса Гмирі. 

 

Для цього дитсадка їжу готуватимуть у «Капітошці».НВК «Берізка» почне працювати не з 1 серпня, як повідомлялося раніше, а з 1 вересня. Затримка пов’язана з проведенням капітального ремонту системи опалення, що дасть можливість, нарешті, забезпечити заклад гарячою водою та покращити температурний режим у групах. Як раніше ми вже повідомляли, у деяких групах узимку температура не піднімається вище 14–16 °С. Про утеплення фасаду та капітальний ремонт покрівлі наразі мова не йдеться, оскільки очікується грошова субвенція на проведення цих робіт (усі необхідні документи подані). Але Олег Цимбал не виключає такої можливості, що гроші можуть надійти й наприкінці року і доведеться виконувати зазначені роботи у листопаді-грудні. Ще багато запитань було і щодо облаштування дитячих майданчиків. Також приємною новиною для школярів та батьків буде облаштування пришкільної території та пішохідної доріжки з боку клубу. Олег Іванович пообіцяв, що 1 вересня діти та батьки йтимуть до школи не по пилюці, а новою доріжкою. 
Прозвучало ще багато інформації, яка стосується в цілому навчальних закладів Бучі: фінансування, харчування та інші.

Детальніше можна ознайомитися, переглянувши відео.

 

Последнее изменениеСреда, 26 июля 2017 11:47

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!