Menu
Реклама в буче

У Бучі планують створити музей бурштину

У Бучі планують створити музей бурштину

На минулому тижні делегація китайських бізнесменів відвідала Бучу. 

Результатом даного візиту стало рішення про створення у місті музею бурштину, який скоріше за все матиме назву «Бурштинова Буча».

Перші кроки для його створення вже зроблено кілька років тому у місті: на базі ЗОШ № 5 діє бурштинова кімната. Керівника делегації із Шанхаю, власника інвестиційної компанії Wuka, який вже 8 разів побував в Україні спільний проект зацікавив. До його реалізації будуть долучені і представники бізнес-корпорацій Китаю.

k

 

Последнее изменениеПонедельник, 17 июля 2017 20:20

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!