Menu
Реклама в буче

Кого оберуть Бабинці – Бучу чи Бородянку

Фото з допису Н. Сокуренко у Фейсбуці Фото з допису Н. Сокуренко у Фейсбуці

Незабаром перелік населених пунктів, що увійшли в Бучанську об’єднану територіальну громаду, може поповнити ще й селище Бабинці.

17 червня у селищі Бабинці відбулися громадські слухання щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Про це повідомляє спільнота «Бабинці наше рідне селище» у Facebook.

«В Бабинцях сьогодні гаряче. Громадські слухання щодо добровільного об’єднання громад мають відкрити нову сторінку у житті нашого селища. Ой, як нелегко це буде зробити!? Задовго до виступу активістів та гостей, біля сільради ніяк не вгамовувалися словесні баталії. Бородянка та Буча для мешканців Бабинець опинилася на вістрі леза. Кожен намагався довести свою правоту на користь обраного населеного пункту. Та як би там не було, вибрали і головуючого, і рахункову комісію. Зі скандалом, але розпочали слухання. Зі свого боку, селищний голова Бородянки Сахарук та міський голова Бучі Федорук виклали свої позиції. Один акцентував на медицині, інший на ремонті доріг. Загалом, усе зрозуміло. Та було б воно так у житті, як в обіцянках…

262 n

Головне, що процес об’єднання громад на селі поволі, з потугами та конфліктами, але таки набирає обертів. Хай буде все для нашого села на краще. Головне, щоб для його підростаючого покоління відкрилися, врешті-решт, осучаснені перспективи. А для дорослих, як у тому анекдоті, щоб у нас усе було, і нам за це нічого не було!», – зазначає Наталія Сокуренко.
На слуханнях були присутні селищний голова Бородянки Олександр Сахарук та міський голова Бучі Анатолій Федорук. Обидва переконували мешканців Бабинець про переваги приєднання до саме до їхньої ОТГ.
Процес підрахунку голосів був досить довгим. Лічильна комісія рахувала голоси по виборчим спискам у селищі, щоб на наступній сесії депутати розуміли, скільки з їх обранців підтримали те, чи інше рішення.
Загалом голосування завершилося на користь Бучанської громади з результатом 261 проти 56. Тому 82 % жителів селища Бабинці та села Буда Бабинецька підтримали приєднання до команди Анатолія Федорука.
Нагадаємо, що раніше рішенням депутатів Бабинецької селищної ради було скасовано первинне рішення про формування ОТГ з центром у смт Бородянка. Саме після цього селище повідомило керівництво Бородянської РДА та міста Бучі про скликання громадських слухань щодо добровільного формування територіальної громади.

 

 

Последнее изменениеПонедельник, 19 июня 2017 16:50

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!