Menu
Реклама в буче

Союз ветеранів АТО і «Козацький фонд «Альбатрос» передали у медичні заклади Бучі та Ворзеля обладнання

Союз ветеранів АТО і «Козацький фонд «Альбатрос» передали у медичні заклади Бучі та Ворзеля обладнання

Ірпінська центральна міська лікарня, що розташована у Бучі, та Ворзельський пологовий будинок отримали безкоштовно два гідравлічні функціональні ліжка-трансформери.

Вони за допомогою електропульта виконують усі «рекомендації» лікарів: у необхідне положення піднімають кілька частин ліжка, аби особливо складним хворим зменшити біль.

Регулюється таким чином і висота самого ліжка, що також дуже зручно для транспортування пацієнтів.

310 n

У роботі окремих відділень часто бракує систем для крапельного введення ін’єкцій, особливо, коли привозять після ДТП зі значними переломами і пацієнт потребує оперативного втручання до приїзду рідних. Сьогодні їхній запас також поповнився.

Дитячі і дорослі візки з гальмами, ходунки і костилі також допоможуть у роботі медичному персоналу.

593 n

А ще лікарня «розбагатіла» на необхідний у роботі апарат, який допоможе прочитати всю документацію за допомогою рідкокристалічного монітора. Наразі таким обладнанням може похвалитися далеко не кожна лікарня столиці.
Начмед лікарні Володимир Левчук подякував представникам фонду за допомогу, яка вчасно надійшла: «У нас постійно проходять реабілітацію воїни АТО, а тому така технічна підтримка допоможе у роботі».
Необхідне обладнання працює вже із середи й у Ворзельському пологовому будинку.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!