Menu
Реклама в буче

На залізничній станції «Буча» встановлять огорожу

На залізничній станції «Буча» встановлять огорожу

Для попередження нещасних випадків регіональна філія «Південно-Західна залізниця» встановлюватиме огорожі на станціях – у місцях концентрації випадків невиробничого травматизму та стихійних переходів громадян через залізничні колії. 

Робота виконується згідно з програмою щодо попередження нещасних випадків невиробничого характеру на залізничному транспорті України на 2017 рік. 

До списку станцій, де найчастіше трапляються випадки невиробничого травматизму, потрапили Ірпінь, Київ-Волинський, Київ-Деміївський, Святошин, Біла Церква, Буча і Мотовилівка.
Нагадаємо, що на станції «Ірпінь» уже встановлено 480 метрів залізобетонної огорожі, також заплановано встановити ще 330 метрів металевої загорожі.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!