Menu
Реклама в буче

У Бучі впроваджено систему електронних петицій

У Бучі впроваджено систему електронних петицій

 

Система електронних петицій уже надійно прижилася і діє у багатьох містах і містечках України.

Сама по собі система не вирішує місцевих проблем, але вона дає можливість звернути увагу місцевих чиновників на ту чи іншу проблемну ситуацію, яка потребує вирішення. 

Електронна петиція – це свого роду сигнал владі про те, що потрібно щось міняти або покращувати в житті суспільства або у чинному законодавстві. Вона завжди містить повідомлення, побажання, проблему.

 

Електронні петиції існують у багатьох країнах світу. Більше 70 держав використовують цей інструмент взаємодії суспільства та влади. Головна мета такого документу – звернути увагу суспільства в цілому або влади на існуючу проблему у будь-якій сфері політики, економіки, громадського життя тощо.

Кілька днів тому така форма комунікації органів влади і громади запрацювала й у Бучі.
З 16 травня всі мешканці міста можуть подати на розгляд звернення. Відповідно до прийнятого рішення кожне упродовж трьох місяців повинно набрати 150 голосів і тоді буде розглянуте відповідним чином.
На разі у системі не зареєстровано жодної петиції по Бучі, але кожен бажаючий може зробити це за посиланням:
http://e-dem.in.ua/bucha

Последнее изменениеСреда, 17 мая 2017 11:36

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!