Menu
Реклама в буче

З травня 50 учасників АТО патрулюватимуть у Бучі. Відео

З травня 50 учасників АТО патрулюватимуть у Бучі. Відео

 

З 1 травня в Бучі стартував проект «Безпека життя». Ветерани АТО патрулюватимуть вулиці, допомагаючи Нацполіції підтримувати громадський порядок. Проект реалізовуватиметься за підтримки МВС і Національної поліції, його головна мета – охорона громадського порядку і працевлаштування ветеранів АТО.

 У Бучі цілодобово службу нестимуть 50 осіб. 3 травня такий проект стартує в Києві, там чергуватимуть близько 300 осіб. Згодом – в Одесі, Харкові та інших містах.

Всі учасники проекту офіційно працевлаштовані й отримують зарплату. До цього вони пройшли місячні курси. Зброї у патрульних не буде, але будуть наручники і кийки. Учасники проекту мають право затримати порушника і передати його поліції.
«Ми цей проект готували дуже давно, сьогодні найгостріша проблема – відчуття захисту цивільних осіб. Ми зуміли сьогодні дати можливість ветеранам АТО виконувати свій обов'язок і нести службу на вулицях міст, захищати і підтримувати правопорядок. Будуть тривожні кнопки, буде гаряча лінія. Надалі перейдемо до відеоспостереження таких пунктів охорони», – сказав радник міністра внутрішніх справ України Ілля Ківа.
Зараз на старті проекту фінансування здійснюється за рахунок коштів групи людей, в подальшому «дружинники» будуть забезпечуватися за рахунок бюджетів міст.

 

 

Последнее изменениеПонедельник, 01 мая 2017 20:04

Медиа

Дополнительная информация


Комментарии   

0 #1 67 омБр 10.05.2017 17:28
Добровольная народная дружина на брендированных джипах, в полувоенной форме, с наручниками и палками. Зарплату им платят на секундочку "СПОНСОРЫ". Как губастеньким девочкам из дорогих кабаков.
Во-первых, ребята, возвращение травмированных на войне АТОшников в нормальную жизнь должно проходит либо на условиях возвращения к прежней профессии, либо на условиях продолжения воинской службы по контракту. Когда людям отбитым войной дают в руки палки, на пояс наручники и отправляют охранять порядок, мы получаем не охраника порядка, а человека с психологической травмой наделенного властью и палкой.

На каких законных основаниях эта пиздота будет задерживать или даже просто останавливать людей мне в принципе непонятно. Любой мало-мальски подкованный гражданин пошлет их в очко.

Есть большие сомнения относительно того, что эти люди были в АТО, скорее всего это таже пиздота которая в 2014 году ставил блокпосты и останавливала машины и грабила их
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!