Menu
Реклама в буче

Чи можливо протистояти багатоквартирній забудові у приватному секторі

Чи можливо протистояти багатоквартирній забудові у приватному секторі

Досить поширеною зараз є тенденція зводити багатоквартирні житлові будинки на невеликих площах у межах приватного сектора, не є винятком і Буча.

Забудовник викупає ділянку у приватної особи і починає там будівництво 2-поверхових або 3-поверхових будинків, кількість квартир у яких часто досягає 10 і більше.

Часто у місцях таких будівництв відсутнє централізоване водопостачання та каналізаційне відведення. Добре, якщо мешканці прилеглих приватних будинків вчасно помічають такі незаконні об’єкти, і з цим боротися.

Про приклади таких будівництв на території Бучі ми вже раніше писали: це і будівництво по вул. Шухевича, 1, (http://bucha.net.ua/entertainment/item/1992-skandal-iz-zabudovnikom-u-buchi-meshkantsi-proti-bagatokvartirnoji-zabudovi-u-privatnomu-sektori) і будівництво по вул. Булгакова, 10 (http://bucha.net.ua/sobytiya/item/2003-meshkantsi-vulitsi-bulgakova-proti-zvedennya-9-kvartirnogo-budinku-u-privatnomu-sektori). Чи вдалося мешканцям приватного сектору відстояти закон?

Розпочнемо із приємного. Кілька днів назад у соцмережі Сергій Василишин повідомив про те, що будівництво 9-квартирного будинку по вул. Булгакова, 10 визнано незаконним:
«Отримано відповідь від ДЕРЖАВНО-БУДІВЕЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ УКРАЇНИ... Наші спільні дії приносять позитивний результат...
«Під час перевірки у замовника будівництва багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Буча, вул. Булгакова, 10 відсутні вихідні дані для проектування; відсутня проектна документація стадії Проект,... яка згідно декларації про початок виконання будівельних робіт від 07.11.2016 року за № КС083163120062 розроблена ТОВ «А-2» та затверджена замовником відповідно до наказу від 26.10.2016 р., відсутній наказ на затвердження проектної документації і акт прийому передачі зазначеної проектної документації. Окрім того встановлено, що відстань між зазначеним багатоквартирним житловим будинком, і житловим будинком, що розташований на сусідній земельній ділянці, складає 4,9 м, оскільки зазначені будинки мають ступінь вогнестійкості ІІІ (відповідно до ДБН В1.1.7-2002) відстань між ними повинна становити 10 м. Замовником будівництва наведено недостовірні дані в зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт від 07.11.2016 р. за № КС083163120062.
Вказаними діями замовником порушено вимоги ДБН360-92 та ст. 29, 31, 36 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

На даний час Департаментом вживаються організаційні заходи щодо притягнення замовника будівництва до адміністративної відповідальності...»
Даний приклад доводить, що все таки на непорядних забудовників є законні важелі впливу і потрібно їх використовувати.
Не так пощастило мешканцям вул. Шухевича – будівництво не припинили.
На колективну заяву-скаргу до Державної архітектурно-будівельної інспекції поки відповіді не отримали і перевірка, відповідно, не проводилася. Днями забудовник пригнав бетоновози для заливки фундамента.

IMG 4890
IMG 4888

Привернуло увагу те, що обидві вантажівки мали донецькі номери, при спробі сфотографувати машини водій дуже обурився і кричав, що це його приватна власність, яку фотографувати не можна.

IMG 4889
IMG 4894

Як і раніше документів та відповідних погоджень на це будівництво забудовник мешканцям не показав. У єдиному документі, який був у наявності, було вказано, що є дозвіл на будівництво індивідуального житлового будинку, що ніяк не дає можливість зводити 10 квартир.

4883
4884

Не зупинив забудовника навіть лист від Бучанської міської ради, у якому чітко вказано, що дане будівництво здійснюється із порушенням будівельних норм.

IMG 4900
IMG 4901

Мешканці не збираються припиняти боротьбу із незаконним будівництвом.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!