Menu
Реклама в буче

Хліб з підлоги, або якість продуктів харчування у школах Бучі

Хліб з підлоги, або якість продуктів харчування у школах Бучі

Напевно усіх батьків, чиї діти харчуються у шкільних їдальнях, цікавить якість продуктів та готових страв. Але, мабуть, лише одиниці знаходять час, щоб особисто пересвідчитися у тому, що їхня дитина вживає якісну та безпечну їжу. Ми чомусь звикли покладатися на добросовісність кухарів та постачальників продуктів, перекладати відповідальність на інших, а можливо комусь зручно не заглиблюватися у це питання і думати, що ситуація контрольована.

Але, на жаль, це не завжди так. І вчорашня ситуація цьому підтвердження.

Вчора вранці мама першокласниці Бучанської ЗОШ № 3 стала свідком того, як відвантажуються продукти для шкільної їдальні, зокрема хліб. Не буду описувати як, це видно на фото.

55

Кожен, навіть не фахівець у санітарних нормах, зрозуміє, що таке поводження із продуктами, тим паче такими, що не підлягають термічній обробці, просто неприпустиме. Виклавши це фото у соцмережі, ситуація набула розголосу. Що і не дивно. Мабуть саме тому, начальник відділу освіти Бучанської міськради Олег Цимбал призначив у місті перевірку стану забезпечення харчуванням школярів та дітей у ДНЗ.
«Зазначене питання детально розглядалося на колегії департаменту освіти та науки КОДА. Аби у навчальних закладах міста учні і дошкільнята харчувалися і смачно, і якісно, сьогодні члени робочої групи перевірили організацію харчування у СЗОШ 3. Перевірку буде продовжено упродовж тижня», – таке повідомлення з’явилося сьогодні на офіційній сторінці Бучанської міськради у Фейсбуці.

26 n
37 n

До речі, сьогодні ситуація вже кардинально змінилася.
«Вже перевiрила доставку хлiба в школу. Як я i передбачала сьогоднi все було чинно-благородно. Директор сама слiдкувала за вигрузкою. Чому у нас не можуть просто робити свою роботу? Тiльки через копняка? Ну зате вони все поприбирали, кажуть всю нiч пахали, чекають перевірку», – це коментар тієї ж мами, яка вчора помітила порушення.
У цій ситуації дивує те, що деякі батьки обурені ставленням цієї жінки і навіть висувають їй претензії щодо її турботи про дітей: «Тепер менi мозок виносять батьки, скiльки я принесла школi проблем. Чесно кажучи, я вражена. Моя дитина не харчується i я не змогла пройти мимо, а їх виявляється влаштовує хлiб з підлоги».
Варто зазначити, що не лише школярі ЗОШ № 3 отримують хліб з підлоги. Учні початкової школи НВК «Берізка» харчуванням також забезпечує ця їдальня. Дітям привозять уже готові страви, які приготували у їдальні ЗОШ № 3, тобто той самий хліб.

16 n

Невідомо, яка ситуація із поводженням з продуктами в інших школах і дитсадках Бучі. Напевно, не дуже відрізняється, адже бучанські навчальні заклади забезпечує продуктами одна фірма «Продсервіс». Тому той водій, який привозив вчора хліб у школу № 3 міг так само його відвантажити і в інших закладах.

Сподіваюся, що цей прикрий випадок, змусить як постачальників продуктів у дитячі заклади, так і працівників їдальні ставитися відповідально до своєї роботи та дотримуватися санітарних норм. А керівникам шкіл і дошкільних закладів варто більше уваги приділити цьому питанню, зайвим контроль не буде. Адже чужих дітей не буває!


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!