Menu
Реклама в буче

П'ятигодинний обшук: що шукали СБУ та прокуратура у міськраді Бучі. Відео

П'ЯТИГОДИННИЙ ОБШУК: ЩО ШУКАЛИ СБУ ТА ПРОКУРАТУРА У МІСЬКРАДІ БУЧІ П'ЯТИГОДИННИЙ ОБШУК: ЩО ШУКАЛИ СБУ ТА ПРОКУРАТУРА У МІСЬКРАДІ БУЧІ

Слідчі дії самої міськради не стосувалися. Утім, правоохоронці шукали документи, розміщені у будівлі відомстваСлідчі дії самої міськради не стосувалися. Утім, правоохоронці шукали документи, розміщені у будівлі відомства.

У середу, 2 серпня, у приміщенні Бучанської міської ради кілька годин тривали обшуки. Їх проводили представники Київської міської прокуратури та СБУ. Весь цей час міськрада не працювала. Про це повідомляє "5 канал". У середу, 2 серпня, у приміщенні Бучанської міської ради кілька годин тривали обшуки. Їх проводили представники Київської міської прокуратури та СБУ. Весь цей час міськрада не працювала. Про це повідомляє "5 канал". Розпочались обшуки близько 10:00 ранку і тривали близько п'яти годин.

Як запевняють у прес-службі прокуратури Київської області, слідчі дії самої міськради не стосувалися. Їх проводили у межах кримінального провадження, яке стосувалося  декларування одним з посадовців своїх доходів.
Його ім'я наразі не розголошують. Представники прокуратури під час обшуку вилучили документи, які стосуються реєстру нерухомості.

"Кримінальне провадження жодним чином не стосується посадових осіб Бучанської міської ради. Воно стосується недостовірного декларування однією з фізичних осіб, можливо посадових осіб. Ця особа має нерухоме майно в Бучі. У зв'язку з цим вилучалися оригінали первинних документів на нерухоме майно", - відзначив завідуючий юридичним відділом Бучанської міськради Тарас Шаправський.

Цю подію прокоментував Юридичний відділ БМР

 

Последнее изменениеСреда, 02 августа 2017 19:07

Медиа

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!