Menu
Реклама в буче

На роботи у парку гроші знайшлися, на школи та дитсадки – ні: рішення позачергової сесії БМР

На роботи у парку гроші знайшлися, на школи та дитсадки – ні: рішення позачергової сесії БМР

15 червня відбулося позачергове засідання 31 сесії VII скликання Бучанської міської ради. На порядок денний було винесено 12 питань, переважна більшість яких стосувалася фінансування.

3 6

Варто зазначити, що останнім часом позачергові сесії у Бучі відбуваються майже щомісяця і на них завжди розглядаються фінансові питання. Чим це пояснити? Можливо небажанням розголосу серед громадськості прийнятих рішень? Адже про такі засідання депутати дізнаються за день до сесії, або інколи і в день проведення. Мешканці та ЗМІ взагалі не інформуються, тим самим не мають можливості прийти на засідання і висловити свою думку щодо винесених на сесію питань. Кількістю питань у порядку денному позачергової сесії здивувалися навіть деякі депутати. Зокрема Анна Ісламова на своїй сторінці у Фейсбук залишила такий коментар: «Щось здалось мені, що питань було забагато, як для першочерговості!».

5 1

Остання, 31 сесія, закінчилася за годину, голосували швидко і практично без обговорень.
Отже, депутати проголосували за виділення майже 7 млн гривень на цілу низку робіт у Бучанському міському парку та на прилеглій території, зокрема:

  • капітальний ремонт тротуару комунальної власності по вул. Інститутська (від Бучанського міського парку до вул. Вокзальна) – 650 тис. грн;
  • капітальний ремонт автостоянки (біля Бучанського парку) комунальної власності по вул. Інститутська – 300 тис. грн;
  • реконструкцію тротуару по вул. Рози Люксембург (від вул. А.Михайловського до вул. Інститутська) в бік Бучанського парку – майже 1 млн грн;
  • капітальний ремонт мереж вуличного освітлення комунальної власності на території Бучанського міського парку – 1 млн 21 тис. грн;
  • капітальний ремонт мереж електропостачання – 41,5 тис. грн;
  • реконструкцію майданчика для розваг «Зірка» в Бучанському міському парку – 1,5 млн грн;
  • капітальний ремонт центральної мережі водопостачання системи автоматичного поливу в Бучанському міському парку – майже 260 тис. грн;
  • реконструкцію майданчика для розваг із влаштуванням пішохідної алеї в Бучанському міському парку – 1 млн 238,3 тис. грн;
  • капітальний ремонт паркану по вул. Інститутська комунальної власності – 1 млн 450 тис. грн.


У мене виникають питання: Чи варто витрачати кілька мільйонів бюджетних коштів на дитячі майданчики у парку, тоді як у деяких дитсадках Бучі взимку температура у групах +14–15 °С? Чи варто витрачати такі кошти, коли школи міста катастрофічно переповнені?
Варто зазначити, що депутати все таки проголосували за виділення коштів на освітні заклади. Пощастило школам № 5 і № 3: 3 326 256,00 грн виділили на покращення енергозбереження будівлі ЗОШ № 5 (співфінансування); 3 209 939,00 грн – на капітальний ремонт будівлі ЗОШ № 3 (співфінансування); 3 млн грн – на будівництво гімназії (співфінансування).

4 3

Цікавий той факт, що школа-ліцей № 5 цього року отримав і 15 комп’ютерів, і гроші на реконструкцію, тоді як інші заклади, для яких капітальний ремонт просто життєво необхідний, замість грошей отримують лише обіцянки. Можливо, це пов’язано з тим, що директором ліцею є депутат БМР і, звичайно, першочергово домовиться про фінансування власного закладу. Не останнім чинником у цьому питанні є й те, що школа-ліцей розташована в центрі Бучі і своїм зовнішнім виглядом не має псувати картинку «найкращого міста».

Натомість, один із найстаріших навчальних закладів Бучі НВК «Берізка» (район Склозаводська) розташований не в центрі і, звичайно, може почекати. Вже кілька разів я особисто цікавилася про перспективи ремонту будівлі, на що керівництво відповідало: «Пообіцяли. Ми не в центрі, тому ремонт буде, коли надійде субвенція з обласного бюджету». І так триває вже останні три роки. Ну, звичайно, діти почекають. Вони гратимуться на новому майданчику у парку за кілька мільйонів гривень. Але чи поведуть їх туди батьки, адже частіше вони ходитимуть до поліклініки, бо в холодну пору року, перебуваючи у холодних приміщення дитсадка, діти хворіють. І тоді вже не до розваг ні батькам, ні малечі.
Насамкінець, хочу зазначити: парк у Бучі потрібен і добре, що він є, інфраструктуру парку можна покращувати і вдосконалювати безкінечно. Але можливо варто сьогодні зупинитися, і спрямувати фінансування на ті питання, які потребують першочергового вирішення. Бо ще кілька років і діти навчатимуться не в класних кімнатах, а на дитячих майданчиках у парку.

759 n

Стаття вийшла досить емоційною, але я впевнена, що мене підтримають батьки школярів і вихованців дитсадків. Що важливіше новий дитячий майданчик чи нова школа або садочок, або поліпшення умов перебування дітей у вже існуючих закладах освіти?


Комментарии   

0 #1 Прокурору області 18.06.2017 10:27
Судами визнано недійсним рішення Бучанської селищної ради «Про віднесення земель Бучанської селищної ради, які обслуговує Бучанська лісогосподарська установа Київського обласного житлового-комунального управління до земель житлової та громадської забудови» від 25.06.2002 №71/1-4-XXIV та встановлено , що площа лісових земель Бучанської лісової дачі на території Бучанської селищної ради становила 890 Га.
Прокуратурою області неодноразово в 2015 та 2016 році на адресу Держгеокадастру у місті Буча направлялись копії рішень у справі №367/4187/14-ц для внесення відповідних змін в земельно-кадастрову документацію. Однак незважаючи на вимогу прокуратури області Держгеокадастр у місті Буча не надало прокуратурі інформацію про внесення відповідних змін в земельно-кадастрову документацію.
Просимо Вас повідомити Громаду Бучі про причину невиконання вимоги прокуратури Київської області та вжити відповідних заходів щодо керівництва Держгеокадастру міста Бучі
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!