Menu
Реклама в буче

За які рішення проголосували бучанські депутати на сесії.

За які рішення проголосували бучанські депутати на сесії.

27 квітня відбулося засідання 28 сесії VII скликання Бучанської міської ради, на порядок денний якого було винесено 38 питань

Найбільшого резонансу та підвищеної уваги отримало питання «Про затвердження матеріалів «Детальний план території орієнтовною площею 6,7 га для розміщення багатоповерхової житлової забудови, закладів громадського призначення та охорони здоров’я в межах пішохідної алеї, вулиць Островського, Польова, Енергетиків та бульвару Богдана Хмельницького в місті Буча Кївської області». 

Перед безпосереднім голосуванням міський голова Анатолій Федорук вирішив більш детально зупинитися на цьому питанні, оскільки у залі були присутні багато мешканців міста, які не підтримують дане рішення.

Більш ніж півгодини було присвячене даному питанню: власне виступ мера та відповіді на запитання громадськості. Детальніше із дискусією по цьому питанню можна ознайомитися, переглянувши відео.
Розгляд даного питання завершився голосуванням – депутати підтримали затвердження детального плану території.
Крім того, також було підтримано внесення змін до бюджету про передачу міжбюджетного трансферту на співфінансування об'єктів, що фінансуються відповідно до регіональної програми. У даному випадку йдеться про виділення 3 млн грн на будівництво гімназії, загалом із міського бюджету виділили 8 млн грн на фінансування даного об’єкту.
Розглядаючи питання про земельні відносини громадян, було виділено кілька ділянок приватним особам, зокрема воїну АТО (інваліду І групи) та родині, у якій є дитина-інвалід.
В цілому депутати впоралися із майже чотирма десятками питань порядку денного за 3,5 години.

Последнее изменениеПятница, 28 апреля 2017 15:50
Другие материалы в этой категории: « Житель Бучі отримує найбільшу пенсію в Україні

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!