Menu
Реклама в буче

Житель Бучі отримує найбільшу пенсію в Україні

Житель Бучі отримує найбільшу пенсію в Україні Житель Бучі отримує найбільшу пенсію в Україні

Герой України, льотчик-випробувач Олександр Галуненко, ймовірно, отримує найбільшу в Україні пенсію у розмірі 58 000 грн.

За словами міністра соціальної політики Андрія Реви в Україні зараз немає жодної пенсії, що перевищує 100 000 гривень. Максимальна виплата складає 58 000 гривен. Отримує її одна людина – льотчик-випробувач і він же Герой України (ймовірно ним є Олександр Галуненко, екс-депутат Київської облради та екс-депутат ВРУ). 19 200 осіб отримують пенсійні виплати перевищують 10 000 гривень, 2 000 чоловік отримують більше 20 000 гривень в місяць.

На думку Реви – це неправильно і такі виплати повинні потрапляти під існуюче зараз обмеження – 10 740 гривень, як і всі інші, без винятків. «Але, навіть скасування таких пенсій не зніме навантаження на пенсійний фонд», – підсумував глава Мінсоцполітики.

Раніше прем'єр-міністр Гройсман заявляв, що з 1 жовтня 2017 року пенсії українцям будуть підвищені на суму від 200 до 1000 гривень.

Джерело 

Последнее изменениеСуббота, 22 апреля 2017 11:34

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!