Menu
Реклама в буче

Порядок денний пленарного засідання 28 сесії БМР

Порядок денний пленарного засідання 28 сесії БМР Порядок денний пленарного засідання 28 сесії БМР

Бучанська міська рада оприлюднила порядок денний 28 сесії VII скликання, яка відбудеться 27 квітня 2017 року. На порядок денний винесені такі питання:

 1. Про роботу ПКПП «Теплокомунсервіс», напрямки розвитку, модернізації щодо економії електроносіїв та надання якісних послуг населенню міста Буча.
 2. Про діяльність Бучанського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
 3. Про припинення повноважень помічника консультанта депутата Бучанської міської ради.
 4. Про внесення змін до бюджету міста Буча на 2017 рік.
 5. Про безкоштовну передачу необоротних активів з балансу Бучанської міської ради на баланс відділу освіти Бучанської міської ради.
 6. Про безкоштовну передачу необоротних активів з балансу Бучанської міської ради на баланс КП «Бучазеленбуд».
 7. Про списання необоротних активів з балансу Бучанської міської поліклініки.
 8. Про безкоштовний передачу необоротних активів балансу КП «Бучанське УЖКГ» на баланс КП «Бучазеленбуд».
 9. Про розгляд звернення гр. Джон Сок Гуна щодо поновлення договору оренди земельної ділянки, площею 1393 кв. м, по вул. Пушкінська, 26в в м. Буча.
 10. Про внесення змін до програми місцевого значення «Охорона і раціональне використання земель» на 2017 рік.
 11. Про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Бучанській міській раді.
 12. Про внесення змін до рішення № 988-23-VІІ від 22.12.2016 року «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності в м. Буча на 2017 рік та плану-графіку проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів в м. Буча на 2017 рік».
 13. Про схвалення Рішення виконавчого комітету Бучанської міської ради «Про затвердження Порядку надання дозволу на розміщення об`єктів зовнішньої реклами у місті Буча».
 14. Про використання об’єктів комунального майна (нежитлових приміщень) територіальної громади м. Буча.
 15. Про розгляд юридичних питань.

15.1. Про прийняття квартири до комунальної власності територіальної громади міста Буча.

15.2. Про розгляд звернення гр. Щепетєвої І.П.

15.3. Про зменшення розміру пайової участі.

 1. Про затвердження матеріалів « Детальний план території орієнтовною площею 6,7 га для розміщення багатоповерхової житлової забудови, закладів громадського призначення та охорони здоров’я в межах пішохідної алеї, вулиць Островського, Польова, Енергетиків та бульвару Богдана Хмельницького в місті Буча Київської області».
 2. Про внесення змін до матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території для розміщення багатоквартирної житлової забудови з об’єктами соціальної інфраструктури орієнтовною площею 4,8 га, що розташована в межах вулиць Шевченка, Ватутіна, Пушкінська, Полтавська в місті Буча Київської області», затверджених рішенням Бучанської міської ради від 05.09.2013 р. за № 1318-43-VІ.
 3. Про внесення змін до матеріалів містобудівної документації, а саме: «Детальний план території орієнтовною площею 2,5 га житлового кварталу з об’єктами соціальної інфраструктури в межах вулиць Я. Мудрого, Михайловського (колишня вул. Малиновського) та існуючої житлової забудови в місті Буча Київської області», затверджених рішенням Бучанської міської ради від 06.09.2012 р. за № 774-29-VІ.
 4. Про прийняття Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів у м. Буча на 2017–2020 роки.
 5. Про прийняття Програми відшкодування частини кредитів, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельним кооперативам на впровадження енергозберігаючих проектів в житлово-комунальному господарстві, на 2017–2020 роки у м. Буча.
 6. Про внесення змін до Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) у житлово-комунальному господарстві м. Буча на період 2017–2018 років.
 7. Про вирішення питань регулювання земельних відносин громадян, підприємств, установ та організацій.
 8. Депутатські запити.
 9. Різне.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!