Menu
Реклама в буче

Громадські слухання по проекту ДПТ, на яких думка громади неважлива

Громадські слухання по проекту ДПТ, на яких думка громади неважлива

4 квітня 2017 року відбулися громадські слухання проекту детального плану території (ДПТ) для розміщення багатоповерхової житлової забудови, закладів громадського призначення та охорони здоров'я в межах пішохідної алеї, вулиць Островського, Польової, Енергетиків та бульв. Б. Хмельницького в місті Буча Київської області.

P70404 151700

IMG 4776

По-перше, здавалося б Бучанська міська рада дотрималася процедури – заздалегідь оголосила про громадські слухання, підготувала проект забудови, але… зовсім не було враховано організаційні моменти. Приміщення, де проходили слухання (зал засідань на 1-му поверсі) не був розрахований на таку кількість людей, деякі навіть не змогли потрапити до кімнати і стояли в коридорі.

P70404 164355

Можливо організатори не розраховували на таку кількість присутніх і недооцінили активність бучанської громади, яка не може залишатися осторонь змін, що відбуваються у місті.

Окремо хочу відмітити, як відбувалося голосування по окремим пунктам порядку денного. На мою думку, голосуванням це назвати складно. Не можливо зробити точний підрахунок голосів, коли присутні розділилися на два табори, кожен з яких агресивно налаштований один проти одного. Члени лічильної комісії із різних «таборів» так і не змогли узгодити кількість «за» і «проти». Тому назвати дані громадські слухання легітимними та такими, що відбулися, досить складно.

P70404 154946

Щодо загальної атмосфери на слуханнях, то діалогу між громадою та представниками влади так і не вийшло. Усі аргументи та зауваження мешканців Бучі, так і не були почуті ні ймовірними забудовниками, ні архітектором проекту, ні головуючим Олексюком В.П. Люди були налаштовані дуже рішуче і виступали категорично проти даного проекту. Незрозуміло було куди перемістять морг, скважину та приватні гаражі. Ніхто не схвалив паркову на території лікарні, будівництво кількох багатоповерхівок тощо. Мешканці приватних будинків по вул. Польовій побоюються вжиття щодо них силових методів для заволодіння їхніми ділянками.
Із вуст бучанців звучали звинувачення у бік працівників міськради, що на громадські слухання привели молодиків, які не мають ніякого відношення до Бучі і не мають права голосувати. Втім їхні голоси все таки рахувалися. Були навіть спроби висловити недовіру міськраді, та вважати дані слухання такими, що не відбулися.

P70404 155522

Загалом громадські слухання проходили у досить напруженій обстановці, була на межі витримка і секретаря міськради, й інших присутніх.
Василь Олексюк все таки намагався якось домовитися із громадою і пояснити позицію БМР, але не вийшло. Він пообіцяв, що всі подані зауваження будуть у подальшому враховані.
Галочка щодо проведення обов’язкових громадських слухань поставлена, люди почуваються зрадженими, а попереду ще має відбутися розгляд цього проекту на земельній комісії та голосування депутатів на сесії. І якщо Бучанська міська рада не піде назустріч громаді міста, то ситуація стане непередбачуваною.

P70404 165752

Детальніше із перебігом громадських слухань можна ознайомитися на відео.

 

Последнее изменениеСреда, 05 апреля 2017 19:11

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!