Menu
Реклама в буче

Суд задовольнив скаргу Бучанської міськради у справі про 890 га лісу, що це змінить..?

Суд задовольнив скаргу Бучанської міськради у справі про 890 га лісу, що це змінить..?

Апеляційний суд м. Києва виніс рішення на користь Бучанської міськради, яка протестувала проти вилучення матеріалів слідства у справі про бучанський ліс.

У справі фігурують мери Ірпеня та Бучі Володимир Карплюк і Анатолій Федорук

Бучанську міськраду звинувачують у тому, що вона змінила цільове призначення ділянки лісу площею 890 гектарів поблизу міста. Внаслідок рішення міьскради насадження були вирубані, а на ділянці почалося житлове будівництво.

Нагадаємо, 16 серпня 2016 року прокуратура Київської області вилучила матеріали з причин нововиявлених обставин кримінальної справи. Однак апеляційне судове засідання, проведене по скарзі Бучанської міськради 20 березня 2017 року, таких підстав не виявило.

Ця позиція дуже співпадає з офіційною позицією Бучанського міського голови Анатолія Федорука та офіційного сайту Бучанської міської ради і повністю не відповідає дійсності. Бучанська міська рада у справі про 890 Га намагається створити маніпуляційний інформаційний привід.

Оскільки існує рішення Верховного суду України щодо незаконності рішення Бучанської ради щодо переведення земель державного лісового фонду до категорії житлової та громадської забудови. І тому Генеральної прокуратури України базується на рішенні Верховного суду України і є повністю послідовним. Той, хто прийняв таке рішення повинен понести відповідальність згідно чинного законодавства. В даному випадку відповідальність несе Анатолій Федорук, який ставив свій підпис як , на той час, селищний голова, під незаконним рішенням Ради. В зв’язку цим, з боку команди Федорука спостерігаються спроби підробити документи, щоб хоч якось виправдатися за порушення закону. Тому Прокуратурі треба діяти більш рішуче.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!