Menu
Реклама в буче

Якою буде пішохідна зона у центрі Бучі

Якою буде пішохідна зона у центрі Бучі

Уже кілька тижнів триває реконструкція пішохідної зони у центрі міста: облаштовується територія вздовж Київської площі. 

По закінченні робіт вулиця Героїв Майдану (колишня вул. Комсомольська) з підземного переходу має плавно перейти в променаду вздовж Київської площі, з піднятим пішохідним переходом по вул. Енергетиків (з пріоритетом пішоходів), а потім – до ТЦ «Буча-Пасаж».

Далі доріжка пролягатиме до Парку Слави і вокзалу.
У перспективі – облаштування тротуарів і велодоріжок по той бік залізниці (з боку мікрорайону Яблуньки). Тобто, від вул. Водопровідної до вул. Яблунської пролягатиме суцільна пішохідна зона.

«У результаті, територія від підземного переходу – площа Героїв Майдану, Сімейний парк, Чорнобильський парк та Центральний міський парк – буде нанизуватися на єдину живу «артерію», де пішоходам має бути зручно та комфортно. Залишилися невеличкі «робочі» відрізки, де потрібно понизити борти, облаштувати велодоріжку чи перекласти тротуар, але все це є у поступових планах і в пріоритеті розвитку нашого міста», – прокоментував мер Бучі А. Федорук.

Фото із соціальної сторінки БМР у Facebook

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!