Menu
Реклама в буче

Підпиши петицію – збережи життя

Підпиши петицію – збережи життя

Останнім часом уже звичними для українців стали новини про чергові реформи у тій чи іншій галузі. Намагаються реформувати й медичну галузь України, але деякі новації Міністерства охорони здоров’я для хворих просто вирок.

Зокрема, це стосується отримання безкоштовних ліків для хворих.

Отримати шанс на повноцінне життя дуже хочуть хворі з діагнозом розсіяний склероз. Це захворювання, при якому імунна система людини руйнує захисну оболонку нервового провідника, що призводить до поступової інвалідизуючої наростаючої втрати контролю над ходою, стоянням, сидінням та дрібними рухами.

Для таких хворих украй потрібен лікарський препарат «КОПАКСОН -ТЕВА» виробництва Ізраїль. Держава не провела жодного тендера по закупівлі цього препарату в 2016–2017 рр. Даний лікарський препарат дає змогу жити повноцінним життям усім хворим, використовується щоденно, так як інсулін при цукровому діабеті. Вартість місячної норми препарату (20 ін’єкцій) становить майже 14 тисяч гривень. Для інвалідів та їхніх родин – це не підйомна сума.

Щоб отримати безкоштовно препарат, родина хворої на розсіяний склероз Юлії зареєструвала петицію № 41/001055-17еп «Придбання лікарського препарату «Копаксон -Тева». Необхідно зібрати 25 000 підписів, до кінця терміну дії петиції залишилося 82 дні. Станом на 18 березня зібрано лише 355 підписів.
Родина Юлії звертається до всіх із проханням підтримати цю петицію. Ставлячи свій підпис, ви, можливо, врятуєте комусь життя. 

Підписати петицію можна за посиланням:
https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/1055


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!