Menu
Реклама в буче

На Київщині будуть введені надзвичайні енергетичні заходи

На Київщині будуть введені надзвичайні енергетичні заходи

Сьогодні, 15 лютого, Кабінет Міністрів прийняв розпорядження «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електроенергії». 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вкотре засудив блокування поставок вугілля антрацитової групи з територій, тимчасово непідконтрольних уряду.

«Я вважаю, що блокада вугілля це злочин. Принаймні що стосується вугілля, про інше не берусь судити», – зазначив він.
Гройсман закликав учасників блокади її зняти, бо вона загрожує енергетичній безпеці України: «Все інше, будь ласка, блокуйте, контролюйте, боріться з контрабандою і в цьому питанні можете на мене розраховувати», – зазначив прем'єр.
Віце-прем'єр Геннадій Зубко повідомив, що в найбільших промислових областях (Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська і Чернігівська) антикризові штаби провели засідання для узгодження надзвичайних енергетичних заходів, які будуть введені.
Однак Зубко наголосив, що ці заходи торкнуться всіх областей, які споживають електроенергію.
«Завтра буде дано відповідні рекомендації, яким чином переглянути режими, щоб забезпечити зменшення споживання в пікові години»,– зазначив він.
Як відомо, 13 лютого на засіданні антикризового штабу компанія «Укренерго» та Міністерство палива та енергетики пропонують уряду ввести надзвичайний стан на ринку електроенергії через блокування поставок антрациту із неконтрольованих територій Донбасу.
В. о. керівника «Укренерго» Всеволод Ковальчук заявив, що за умови введення надзвичайного стану в енергетиці антрацитового вугілля вистачить в Україні на 40 діб.

Нагадаємо, що 16 грудня 2016 бійці добровольчих батальйонів заявили, якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій.
26 грудня добровольці оголосили про блокаду. Колишній в. о. начштабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину та промислові партії алкоголю і сигарет.
Одним з організаторів блокади є Анатолій Винорогодський, участь у «блокаді» також беруть народні депутати, зокрема, Семен Семенченко, Володимир Парасюк та Тарас Пастух.
25 січня на знак протесту проти торгівлі з окупантами учасники акції заблокували залізницю на Луганщині між станціями Світланове та Шипілове, через що поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст. 279 Кримінального кодексу.
28 січня у «штабі блокади» заявили, що мають намір розширити акцію, а 10 лютого заявили про перекриття залізниці «Ясинувата – Костянтинівка».

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!