Menu
Реклама в буче

Колишні регіонали та їх виконавець Орлан інвест-групп набивають кишені знищуючи вікові дуби

Колишні регіонали та їх виконавець Орлан інвест-групп набивають кишені знищуючи вікові дуби

Кількасотлітній дуб реально заважає. Так само, як і арешт ділянки і заборона будівництва та вирубки на ній. Взагалі закон реально заважає. І всі ці права народу, гарантовані нам Конституцією. 

Пацани плювали на закон. Вони вже б 10 поверхів звели та розпродали б якби не оцей дуб, а реальні пацани гроші лічать. 

Так само заважають похилі люди в приватному секторі. По-перше, вони чомусь люблять ліс навколо. І не поважають реальних пацанів. Вони мають щось проти отого 'розвитку Ірпіня та Бучі'. Їм не подобаються багатоповерхівки, що смітять на їх городи та нависають над головою. Вони питають - а де нові лікарні та школи? Як наша інфраструктура витримає такий наплив людей? І ще багато інших питань, на які в пацанів нема ні клепки ні натхнення. 

 

21034227 1529976600399914 5727219513396965896 n

Якби не оті місцеві старожили, не ми з вами, не закон, не дуби - пацани мали б справжній забудовницький рай. І на вкрадені на дерибані державних лісів гроші не вилазили б зі своїми дітьми з нормальних Швецій та Швейцарій. А там місцевий закон поважає і захищає всіх людей однаково, а саме право кожного на свіже повітря, столітні ліси, чисту екологію, гармонійний розвиток та багатоліття. Добре жити там з грошима реальним пацанам.
Колишні регіонали та їх виконавець Орлан груп набивають кишені, порушуючи закон по серед білого дня, сміються народу в очі. Князьки Бучі та Ірпіня сьогодні. Колишні регіонали вчора. А дуби та місцева громада за бортом, вихлопу з нас чувакам забудовникам ніякого. Одні позови в прокуратуру та пов'язані з цим проблеми)Питання до прокуратури лишилось одне: коли винні будуть за гратами?

21013991 1530584037005837 8702193651530615652 o

 

Последнее изменениеПятница, 25 августа 2017 15:15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!