Menu
Реклама в буче

Куди Бучанське ЖКГ відправляє машини зі сміттям

Куди Бучанське ЖКГ відправляє машини зі сміттям Куди Бучанське ЖКГ відправляє машини зі сміттям

Напередодні Великодня у Бучі було зафіксовано факт вивезення сміття у місце, яке зовсім не є звалищем. І це був не поодинокий випадок, коли сміття викидають приватні особи, – сміття вивозили вантажівкою співробітники одного з бучанських підприємств.

Враховуючи темпи урбанізації у Бучі зараз, залишилося не так багато територій, де ще збереглася «дика» природа. Одним із таких місць є місцина, яка починається від вул. Києво-Мироцької і тягнеться майже до с. Мироцьке. Це – поле із невеликими заростями кущів та дерев, озеро, на якому ще поки водяться дикі качки. 

78
Але зовсім скоро ця територія може перетворитися на стихійне сміттєзвалище. Уже зараз, їдучи полем, можна спостерігати купи сміття – пластик та склянки, залишки будівельних матеріалів тощо.
«Гарні господарі» вважають, що викинути сміття на цій території цілком нормально. Але, як показав вищезгаданий випадок, так вважають не лише приватні особи. У даному випадку сміття вивозили на вантажівках, що повернулися на територію комунально-побутового підприємства «Теплокомунсервіс», якому ймовірно і належали.
с3

с2
На запитання: «Чому Ви викидаєте сміття серед поля?», водій вантажівки відповів, що вивозити сюди сміття отримав вказівку від начальника Бучанського ЖКГ Володимира Кравчука.
с1

с4
Ось як прокоментував цю ситуацію начальник ПКПП «Теплокомунсервіс» Сергій Пирч: «Я не можу пояснити, чому так сталося. Із Бучанським управлінням житлово-комунального господарства у нас підписаний договір на вивезення сміття. Обіцяю з’ясувати всі обставини і розібратися в ситуації».
Ось таку купу сміття залишили на полі вантажівки «Теплокомунсервісу».
с5
На жаль, отримати роз’яснення по даній ситуації безпосередньо від начальника ЖКГ м. Бучі В.Кравчука не вдалося – жоден телефон підприємства не відповідав кілька днів.

Последнее изменениеЧетверг, 20 апреля 2017 10:50

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!