Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Приєднання Бабинців до Бучанської ОТГ закінчилось вибухом

Приєднання Бабинців до Бучанської ОТГ закінчилось вибухом

 

Будинок селищного голови Бабинців, що на Київщині, намагались підірвати. На думку сина постраждалої Андрія Купараша подія сталась через те, що Бабинці були приєднані до Бучанської ОТГ. Наразі ведеться слідство. 
Вибір територіальної громади в селі Бабинці, що на Київщині, кілька місяців супроводжувався скандалами. А коли селище приєднали до Бучанської ОТГ - на подвір`я матері селищного голови Андрія Купараша прилетіла граната. Правоохоронці шукають зловмисників вже тиждень.
m
a
v
Подія сталася минулого тижня вночі. Невідомі особи кинули вибухівку в старий будинок в якому мати сільського голови вже не живе. На думку Андрія Купараша, це зробили навмисно – аби просто налякати. 
Як відомо, тривалий час Бабинці належало до Бородянської райради. Коли ж держава дала курс на децентралізацію – селище спочатку приєднались до її громади, але минулого року депутати проголосували за від`єднання. 
Голосуючі за приєднання Бабинців до Бучанської ОТГ менша частина депутатів виступали категорично проти. Пояснюючи це тим, @що Бучі треба захопити селище для тjго аби перетворити його на сміттєзвалище@. Як відомо, останній роки Буча активно розбудовується. А самі забудовники – наближені до самого Бучанського голови Анатолія Федорука. 
 

 

Последнее изменениеВторник, 24 июля 2018 11:48

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!