Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Бучанський активіст знайшов зброю біля свого будинку (ФОТО ВІДЕО)

Бучанський активіст знайшов зброю біля свого будинку (ФОТО ВІДЕО)

 

Відомий у Бучі активіст Володимир Бархоленко знайшов біля свого будинку зброю, якою його ледь не вбили три роки тому. Нею виявилась телескопічна палиця.
Бархоленко зброя
«Будучи дома, я вийшов за хвіртку свого будинку. Мій сусід, який живе напроти, мене покликав. В руках він тримав одну річь. Показуючи її мені, він мене запитав, чи не знаю я що це. Коли я глянув, і впізнав цю річь. А впізнав я її через той випадок, який з мною трапився три роки назад. Коли до мене певні особи завітали із «дружнім» візитом, вночі через вікно і сонного почали мене бити по нирках, по ногах. А далі чув ось цей от звук», - розповідає Володимир Бархоленко.
По цьому звуку, активіст зрозумів що це за знахідка – телескопічна палиця. 
«Саме з цим або можливо точно таким, але іншим, до мене приходили тоді три роки назад вночі і добивали мене», - переконаний Віктор Бархоленко.
 
 

 

Последнее изменениеСуббота, 07 июля 2018 13:41

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!