Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Бучанські лікарі врятували руку жінці, на яку накинувся бійцівський пес

Юлія Епельбаум постраждала від собаки бійцівської породи Юлія Епельбаум постраждала від собаки бійцівської породи

Лікарям вдалося врятувати від ампутації руку жінки, на яку накинувся пес.
Нагадаємо, 10 червня в Ірпені стафорширдський тер`єр накинувся на мати свого господаря та практично відгриз жінці зап`ястя руки. Постраждала,  відомий психолог та волонтер Юлія Епельбаум, була госпіталізована до Бучанської міської лікарні. Лікарям вдалось уникнути ампутації. 
«Мамині руки на місці, - розповідає власник собаки Дмитро, - Ліва, яка постраждала більше, зараз в апараті Єлізарова, так як в ній роздроблені всі кістки. Але всі пальці на місці, і мама намагається ними рухати. Правда, на лівій руці поки що не дуже виходить рухати пальцями, але ми сподіваємось на краще».
Що стосується собаки, то Дмитро пояснив що мама не тримає на неї образи за нещасний випадок.
«Ми до сих пір не можемо зрозуміти, що могло спровокувати собаку на цей напад, - пояснює власник тварини, - Він виріс в любові та не проявляв агресії, у тому числі і в той день».
Постраждалій доведеться пережити ще кілька операцій на лівій руці, - пояснюють лікарі. Адже після нападу кінцівка трималась лише на сухожиллі та шкірі. Окрім рук, у жінці постраждало ще й обличчя. 
 


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!