Menu
Реклама в буче

В Бучі пройшов яскравий фестиваль.

В Бучі пройшов яскравий фестиваль.

Всіма кольорами веселки заграв Бучанський міський парк минулими вихідними.

В місті пройшов Фестиваль фарб холі, який прийшов до нашої країни з колоритної Азії.

Молодь, діти, подружні пари, та навіть собаки взяли участь в яскравому святі життя. Бучанці та гості міста влаштували веселу битву фарбами холі, досхочу настрибалися та натанцювалися. Кожен “забрав” з фестивалю частинку того запалу, який панував на святі. Всі учасники дійства повернулися додому “розмальовані” в усі кольори веселки.

2 n

Ніхто врезультаті таких “бійок” не постраждав, адже фарби холі — це натуральні барвники, що не шкодять здоров‘ю.
Holi Fest заграв яскравими фарбами в місті вже третій рік поспіль. Захід проводився за підтримки Бучанської міської ради.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!