Menu
Реклама в буче

У Бучі демонтували будки Ківи

 ‎Фото Зиновий Коваль‎ ‎Фото Зиновий Коваль‎

30 червня в Бучі були демонтовані будки «Безпеки життя». Даний проект проіснував 2 місяці: 1 травня Ілля Ківа урочисто відкривав, а вже 30 червня тихо демонтували.Чи означає це, що проект «Безпека життя» завершився в Бучі? За роз’ясненням Портал Бучі звернувся до Бучанської міської ради та поліції.

Прес-секретар БМР Вікторія Ляховець повідомила: «Станом на 2 липня жодного офіційного повідомлення щодо демонтажу даних об’єктів у міську раду не надходило. Для працівників міськради це теж була несподіванка. Про встановлення цих будок та сам проект «Безпека життя» повідомили вже через два дні після презентації, а про демонтаж поки мовчать».Дзвінок до Ірпінського відділу поліції також не прояснив ситуацію: співробітники не мають ніякої інформації і порекомендували телефонувати до прес-служби Національної поліції Київської області, куди, на жаль, додзвонитися не вдалося.

Варто зазначити, що за два місяці існування проекту у Бучі, він не отримав схвальних відгуків як від мешканців міста, так і від представників міської влади. Навпаки, останнім часом почастішали випадки скоєння правопорушень на території Бучі, навіть серед білого дня. Можливо проект не виправдав і очікувань Ківи, адже що для нього Буча, коли він бачить себе вже президентом України (відео).

Відео Ківа https://www.facebook.com/diktaturaru/videos/1592892374056606/?hc_ref=NEWSFEED

Фото Зіновія Коваля


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!