Menu
Реклама в буче

У Бучі стартував сезон оздоровлення

У Бучі стартував сезон оздоровлення

 

Лише кілька днів тому завершився навчальний рік у школах міста, а вже відучора розпочали свою роботу пришкільні табори.

У Бучі з 30 травня по 16 червня організовано роботу дитячих закладів відпочинку «Пришкільний табір з денним перебуванням дітей» у шести навчальних закладах.

Організація пришкільних таборів з денним перебуванням дітей – одна з найцікавіших і найважливіших форм роботи зі школярами в літній період. 

У таборах працюватимуть педагоги-вихователі, медичні працівники, адміністративно-господарський та обслуговуючий персонал.
На чолі кожного загону у пришкільному оздоровчому таборі працюватиме педагог-вихователь, який забезпечуватиме виконання дітьми розпорядку дня, організовуватиме їх побут і готуватиме та проводитиме оздоровчі та виховні заходи згідно з режимом дня та планом виховної роботи табору.
Всі дні будуть тематичними. Кожен ранок починатиметься із лінійки, на якій оголошувався план заходів на день, а на вечірній – підбиватимуться підсумки, нагороджуватимуться переможці конкурсів і змагань.
Кожен день діяльності табору буде насичений різноманітними подіями, приємними сюрпризами. Щодня вихованці братимуть участь у різних видах спортивних змагань, будуть учасниками конкурсів, вікторин, брейн-рингів; малюватимуть та розважатимуться.
Загалом у пришкільних таборах міста відпочиватимуть майже 500 дітей.
Встановлено режим роботи – з 9.00 до 15.00 год.
При цьому буде забезпечене дворазове харчування дітей (розрахунок вартості харчування: 27 гривень на один день на одну дитину). Для батьків перебування дитини у пришкільному таборі безкоштовне, усі витрати бере на себе Бучанська міська рада.

 

 

Последнее изменениеСреда, 31 мая 2017 11:05

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!