Menu
Реклама в буче

Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання у Бучі

Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання у Бучі

19 квітня рятувальниками Ірпінського регіону проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання у м. Буча. Працівники ДСНС приділяли особливу увагу одиноким громадянам та людям похилого віку, інвалідам, багатодітним та неблагополучним родинам, які потребують соціальної підтримки.

Проводились роз’яснювальні бесіди та інструктажі з місцевими мешканцями. Розповсюджували наглядну агітацію у вигляді листівок із правилами поведінки під час пожежі в житловому секторі, забороною спалювання сухої трав'яної рослинності та пам’ятки про дотримання вимог пожежної безпеки в побуті.

Дополнительная информация


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!