Menu
Реклама в буче

Чи впливають пільговики на електронну чергу у дитсадки

Чи впливають пільговики на електронну чергу у дитсадки

Питання: «Чи потрапить моя дитина у дитячий садок?», турбує багатьох батьків. Щоб оформити власну дитину вчасно у комунальний дошкільний заклад, батьки реєструють малюка в електронній черзі вже через кілька тижнів, а деякі і днів, після народження.

Але це зовсім не гарантія, що по досягненні 3-х років дитина потрапить у дитсадок. 

Дуже часто, спілкуючись із батьками, можна почути: «Минулого року ми були в черзі 19, і розраховували, що цього року точно потрапимо у дитсадок. А зараз з’ясувалося, що ми в черзі вже 42 і у дитсадок не потрапляємо». Чому ж так виходить?

Ситуацію із електронною чергою у дитсадки Бучі прокоментувала методист з дошкільної освіти відділу освіти м. Буча Опеньок Людмила Костянтинівна.

– Черга може трохи зміщуватися, оскільки щороку деякі діти або вибувають, або дописуються. І вже по даті реєстрації порядковий номер може змінюватися. Електронна база автоматично, без втручання адміністратора, розставляє дітей у списку. Враховується вік дитини, дата зарахування, наявність пільг. Коментувати у загальному дуже складно, це індивідуальне питання. Якщо у батьків є питання, вони можуть прийти до мене і я тоді кожному персонально поясню ситуацію по їхній дитині.

– Чи впливає на чергу реєстрація дітей, які мають пільги, зокрема переселенців зі Сходу України?
– Так, дійсно, діти пільгових категорій впливають на чергу. При реєстрації вказується лише наявність пільги, а згодом батьки мають надати документи на підтвердження цієї пільги. І вже по кожній дитині індивідуально вирішується питання.

– Скільки всього дітей зараз зареєстровано та яка кількість дітей пільгових категорій?
– Такої інформації у мене зараз немає. Загальні списки будуть сформовані на 1 червня, коли будуть друкуватися списки для видачі направлень. Всього дошкільні заклади Бучі можуть прийняти близько 300 дітей у ясельні, молодші та старші групи. Звичайно, кількість бажаючих значно більша і це є проблемою.

– Чи буде до 1 вересня відкритий новий дитсадок у Бучі? 
– Ми дуже розраховуємо на те, що восени вдасться ввести в експлуатацію новий дитсадок. Але точно стверджувати, складно, оскільки це залежить від багатьох причин. Відкриття нового дошкільного закладу дасть можливість покращити ситуацію із влаштуванням дітей у дитсадок, але звісно, що кардинально не змінить. В цьому році у кожному закладі ми відкрили групи короткотривалого перебування, орендували приміщення у таборі «Джерельце», тобто намагаємося максимально влаштувати дітей.

Отже, розраховувати батькам на те, що найближчим часом ситуація кардинально зміниться не варто. Зареєстрованих у електронній черзі дітей набагато більше, ніж можуть прийняти дитсадки Бучі. І тут питання навіть не в пільговиках, хоча вони, звичайно, впливають на ситуацію. Якщо найближчими роками не будуть збудовані нові дитсадки, а темпи зведення новобудов, навіть не зменшаться, а залишатимуться на тому ж рівні, що і зараз, то влаштувати дитину у дитсадок буде справжнім дивом.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!