Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Прокуратура Київщини позивається до Бучанської міськради щодо скасування рішень про виділення земельних ділянок

Прокуратура Київщини позивається до Бучанської міськради щодо скасування рішень про виділення земельних ділянок Прокуратура Київщини позивається до Бучанської міськради щодо скасування рішень про виділення земельних ділянок

2 лютого 2017 року в Ірпінському міському суді відбудеться судове засідання за позовом прокуратури Київської області до Бучанської міської ради щодо скасування рішень міської ради про виділення земельних ділянок у мікрорайоні Рокач.

Ще з початку 2015 року прокуратура намагається визнати незаконною передачу до комунальної власності земельної ділянки площею 24 га (мкрн. Рокач), яка фактично відбулась у 2008 році.

3 3


Це вже третя спроба прокуратури Київщини у цій справі. У 2015 році прокуратурою було заявлено два позови щодо скасування рішень міської ради про виділення окремих земельних ділянок у цьому мікрорайоні, та витребування їх на користь Держави. У 2016 році Ірпінський міський суд обидва рази відмовив прокуратурі у повному обсязі, але прокуратура оскаржує ці рішення в Апеляційному суді Київської області.
У грудні 2016 року було подано черговий (третій) позов до Бучанської міської ради та до власників земельних ділянок (64 особи) про визнання недійсними рішень ради та витребування землі у законних власників.

5 2
У період 2009–2012 рр. земельні ділянки в даному мікрорайоні надавались громадянам у порядку безоплатної приватизації і до 2015 року у прокурорів, які ретельно перевіряли законність виділення земель, питань чомусь не виникало.

6
Ще у вересні 2009 року проходили громадські слухання щодо містобудівного обґрунтування індивідуальної житлової забудови частини мікрорайону «Рокач» (на ділянці площею 18 га, яка колись належала НАУ).


Суть даного проекту (замовником якого було КП «Бучабудзамовник») зводилася до того, щоб в мікрорайоні «Рокач», що займає територію площею близько 60 га (8–9 тис. жителів) відокремити земельну ділянку (площею 18 га) і відвести її під індивідуальну забудову. Загалом же передбачалося, що в даній місцевості буде зведено 133 будинки, в яких проживатимуть близько 600 жителів.

Усім власникам земельних ділянок мікрорайону «Рокач», які отримали позов у цій справі, юридичний відділ Бучанської міської ради обіцяє вжити усіх правових засобів для спростування вимог прокуратури, а суду буде надано необхідні докази. Також юридичний відділ рекомендує з'являтися на судові засідання, а за додатковою інформацією звертатися до юридичного відділу Бучанської міської ради.

Фото та інформація підготовлена за матеріалами /bucha.com.ua


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!