Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Бучанські депутати на сесії проголосували за підвищення зарплат педагогам, у виділенні земельних ділянок відмовили

Бучанські депутати на сесії проголосували за підвищення зарплат педагогам, у виділенні земельних ділянок відмовили

26 січня відбулося чергове засідання 24 сесії Бучанської міської ради.
На порядок денний було винесено 26 питань.

Відкрив засідання мер Бучі Анатолій Федорук. Після затвердження порядку денного, привітання депутатів-іменинників та вручення нагород від Міністерства оборони він залишив сесійну залу, посилаючись на важливу нараду в обласній адміністрації. 

Продовжив головування на сесії секретар міськради Василь Олексюк, який доповів про роботу Бучанської міської ради у 2016 році. Окрім багатьох озвучених ним питань, було акцентовано увагу присутніх на відвідуваності депутатами сесійних засідань та участі у роботі профільних комісій. Найсумліннішими депутатами виявились: Цип’ящук К.О., Сотніков Л.О., Квашук О.Я., Янковий Р.В., Березинець О.Е., Окоєв І.М. Найзатятішим прогульником сесій та засідань комісій за підсумками 2016 року став депутат від Партії захисників Вітчизни Подкідишев А.С. – він пропустив 11 сесійних засідань із 23.
Слухали також звіти про роботу адміністративної комісії при виконкомі Бучанської міськради, відділу культури та спорту, затвердили програму соціально-економічного розвитку міста на 2017 рік. Ця програма містить багато пунктів, які у разі виконання додадуть комфорту мешканцям Бучі, зокрема: будівництво та капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення, встановлення світлофорів на дійсно проблемних перехрестях, прокладання системи водопостачання та водовідведення, капітальний ремонт ліфтів, капітальний ремонт та утеплення багатоповерхівок, прокладання та капітальний ремонт лівньових систем тощо. Про все заплановане можна написати окрему величезну статтю, але чи буде все це виконано?

На сесії депутати проголосували і за підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам з першого січня нинішнього року за рахунок місцевого бюджету.
«Так із 1 січня 2017 року, відповідно до прийнятої Постанови, зростуть посадові оклади і ставки зарплат усіх педпрацівників, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції, а це – загальноосвітні школи, – аргументував необхідність прийняття такого рішення Бучанський міський голова Анатолій Федорук. – Працівникам же позашкільних і дошкільних навчальних закладів таке підвищення мало б відбутися лише з 1 вересня 2017 року. Ми ж вирішили, що справедливим буде усіх педагогів поставити в рівні умови і дофінансувати галузь із міського бюджету.»

Для здійснення таких виплат у міському бюджеті передбачено додаткові майже 2,5 мільйони гривень.
Також бучанські депутати підтримали рішення про відшкодування пільг на житлово-комунальні послуги за рахунок місцевого бюджету в розмірі 50 % в межах затверджених норм сім’ям загиблих воїнів АТО, які зареєстровані та проживають у Бучі. Таких сімей у місті 13. Завдяки прийнятому на сесії рішенню вони не сплачуватимуть комунальні послуги: 50 % компенсує місто, 50 % – загальнодержавна пільга. На це буде витрачено 150 тис. грн. з міського бюджету.
Одним із пунктів порядку денного було питання про приєднання м. Буча до Європейської ініціативи «Угода мерів», яка передбачає зменшення викидів вуглекислого газу на території міста щонайменше на 20 %. Депутати підтримали дану ініціативу й уповноважили А. Федорука підписати цю угоду.

Наприкінці депутати розглянули звернення громадських організацій, підприємців міста, земельні питання та інше (були продовжені терміни оренди нежитлових приміщень та земельних ділянок, у виділенні земельних ділянок по всім зверненням відмовили).

 

 

Последнее изменениеПятница, 27 января 2017 14:41

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!