Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Мінюст пропонує перенести Лук’янівське СІЗО у Гостомель

Мінюст пропонує перенести Лук’янівське СІЗО у Гостомель

Впродовж останнього року активно обговорювалася можливість перенесення Лук’янівського СІЗО з Києва на територію Коцюбинського. Звісно ж, що мешканці Коцюбинського були незадоволені таким рішенням і активно протестували проти такого сусідства.


І от сьогодні, на зустрічі із громадою у Коцюбинському, представники Мінюсту озвучили думку про можливість перенесення СІЗО на територію існуючої Баланівської виправної колонії у Гостомелі. Про це у соціальній мережі Facebook повідомила Олена Жежера й ініціювала з цього приводу опитування.
Ну звісно, навіщо будувати щось нове, якщо можна зекономити кошти і використати вже існуючі приміщення. Так і швидше, і для інвесторів вигідніше. Адже саме з метою передачі інвесторам території, на якій розташоване Лук’янівське СІЗО, склалася вся ця ситуація. Напевно, сума, що розраховує отримати держава від продажу земельної ділянки у центрі Києва чимала, але чи будуть ці кошти використані з користю для простих українців – питання сумнівне.
А от як сприймуть таку перспективу мешканці Гостомеля і Бучі, передбачити не складно. Я переконана, що таке сусідство їх явно не порадує.


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!