Menu
Реклама в буче

Виконком БМР: громада Бучі не дала зрізати багаторічні дерева

Виконком БМР: громада Бучі не дала зрізати багаторічні дерева

Сьогодні, 15 серпня, відбулося засідання виконкому Бучанської міської ради, порядок денний якого складався майже з трьох десятків запитань.

Одним із пунктів порядку денного було питання «Про видалення аварійних, сухостійних дерев та зелених насаджень». Додано відео

Саме це питання найбільше турбувало громадськість Бучі, оскільки у разі підтримання його членами виконкому у місті було б вирубано кілька десятків багаторічних дубів і грабів та кілька сотень сухостійних дерев. Зокрема, по вул. Інститутській у Бучі пропонувалося зрізати більше сотні сухих сосен. Такі вражаючі цифри викликали сумнів й у деяких членів виконкому. Після нетривалого обговорення вирішили створити комісію у складі представників КП «Бучазеленбуд», виконкому, міської ради, депутатів та громадськості щодо перевірки усіх дерев, які планувалося зрізати. Але найбільший ажіотаж викликав пункт про зрізання здорових грабів і дубів за адресою вул. Лісова, 1а. 

 

Клопотання про надання дозволу на видалення дерев на цій ділянці подала Олена Карпенко, депутат Бучанської міської ради та директор ТОВ «Комфорт». Саме ця фірма орендує земельну ділянку за вищевказаною адресою і планує зводити на ній багатоповерхівку. З юридичного боку все виглядає нібито прозоро і правильно, але є ще й людський здоровий глузд і, мабуть, саме він не дозволив багатьом членам виконкому проголосувати за це питання. 
Як повідомили мешканці будинку по вул. Лісовій, 1б, на ділянці, що перебуває в оренді у ТОВ «Комфорт», вже зрізали 12 здорових грабів без будь-яких дозвільних документів на таку вирубку. За цим фактом відкрите кримінальне провадження, але й навіть це не зупинило забудовника. 

Цікавою й одночасно незрозумілою виявилася ситуація з кількістю дерев, які збиралися зрізати. На початку розгляду цього пункту порядку денного т.в.о. директора КП «Бучазеленбуд» С. Клевчук озвучив, що дозвіл поданий на 16 дерев, а після втручання громадськості в обговорення та роз’яснення реальної ситуації, що склалася на цій ділянці, виявилося, що дозвіл просять на видалення лише 4 дерев. Що це випадкова плутанина? Чи можливо таким чином намагалися отримати дозвіл заднім числом на вже зрізані раніше дерева (а їх саме 12)? Наразі за цей пункт порядку денного вирішили не голосувати і відправили на доопрацювання та з’ясування усіх суперечливих моментів після роботи новоствореної комісії. Сьогодні громада Бучі відстояла право на життя невеликої ділянки лісу, але ставити крапку у цьому питанні зарано.

Скоріше за все аналогічне питання буде винесене на наступне засідання виконкому, невідомо лише яку кількість дерев пропонуватимуть зрізати. Але мешканці Бучі пообіцяли пильно слідкувати за перебігом подій і боротися за збереження лісу до кінця.

 

Последнее изменениеСреда, 16 августа 2017 11:15

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!