Logo
Версия для печати

П'ятигодинний обшук: що шукали СБУ та прокуратура у міськраді Бучі. Відео

П'ЯТИГОДИННИЙ ОБШУК: ЩО ШУКАЛИ СБУ ТА ПРОКУРАТУРА У МІСЬКРАДІ БУЧІ П'ЯТИГОДИННИЙ ОБШУК: ЩО ШУКАЛИ СБУ ТА ПРОКУРАТУРА У МІСЬКРАДІ БУЧІ

Слідчі дії самої міськради не стосувалися. Утім, правоохоронці шукали документи, розміщені у будівлі відомстваСлідчі дії самої міськради не стосувалися. Утім, правоохоронці шукали документи, розміщені у будівлі відомства.

У середу, 2 серпня, у приміщенні Бучанської міської ради кілька годин тривали обшуки. Їх проводили представники Київської міської прокуратури та СБУ. Весь цей час міськрада не працювала. Про це повідомляє "5 канал". У середу, 2 серпня, у приміщенні Бучанської міської ради кілька годин тривали обшуки. Їх проводили представники Київської міської прокуратури та СБУ. Весь цей час міськрада не працювала. Про це повідомляє "5 канал". Розпочались обшуки близько 10:00 ранку і тривали близько п'яти годин.

Як запевняють у прес-службі прокуратури Київської області, слідчі дії самої міськради не стосувалися. Їх проводили у межах кримінального провадження, яке стосувалося  декларування одним з посадовців своїх доходів.
Його ім'я наразі не розголошують. Представники прокуратури під час обшуку вилучили документи, які стосуються реєстру нерухомості.

"Кримінальне провадження жодним чином не стосується посадових осіб Бучанської міської ради. Воно стосується недостовірного декларування однією з фізичних осіб, можливо посадових осіб. Ця особа має нерухоме майно в Бучі. У зв'язку з цим вилучалися оригінали первинних документів на нерухоме майно", - відзначив завідуючий юридичним відділом Бучанської міськради Тарас Шаправський.

Цю подію прокоментував Юридичний відділ БМР

 

Последнее изменениеСреда, 02 августа 2017 23:07

Медиа

Дополнительная информация

Похожие материалы (по тегу)


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Веб-студия Империя Создание и поддержка сайтов