Menu
Реклама в буче

Ольга Червакова: «Меру Бучі та секретарю міськради Генпрокуратура оголосила остаточні підозри…»

Ольга Червакова: «Меру Бучі та секретарю міськради Генпрокуратура оголосила остаточні підозри…»

Сьогодні на своїй сторінці у Facеbook народний депутат Ольга Червакова повідомила: «Меру Бучі Анатолію Федоруку і секретарю міськради Василю Олексюку Генпрокуратура оголосила остаточні підозри у справі щодо знищення 80 га лісів на суму 400 млн грн.

80 га – це частина так званої Бучанської лісової дачі загальною площею 890 гектарів рекреаційного лісу, які були незаконно виведені з державної власності в комунальну і віддані під забудову».

Щоб перевірити цю інформацію Портал Бучі звернувся за роз’ясненням до Бучанської міської ради і отримав відповідь: «Наразі відсутня інформація, яка б спростувала, або підтвердила це».
На сайті Генеральної прокуратури також немає інформації з цього питання. Тож чекатимемо підтвердження або спростування з офіційних джерел.

692 n


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!