Menu
Реклама в буче

На сесії БМР депутат Таможній викликав поліцію та написав заяву на Федорука

На сесії БМР депутат Таможній викликав поліцію та написав заяву на Федорука

Сьогодні, 29 червня, відбулося засідання 32 сесії VII скликання Бучанської міської ради. Засідання розпочалося зі скандалу. 

Депутат від Партії захисників Вітчизни Олександр Таможній повідомив, що у сесійній залі присутні вже відкликані депутати Микола Йощенко та Олексій Гарбуз і вони не мають право голосувати.

Про це мав повідомити присутніх заступник голови ТВК, який прийшов на сесію з оригіналами постанов. Анатолій Федорук поставив питання про надання слова заступнику голови ТВК на голосування, депутати його не підтримали. 

 

Упродовж усього засідання депутати Йощенко та Гарбуз брали участь у голосуванні. Голосували також й І. Олійнич та Д. Корж, саме вони мають зайняти місця відкликаних депутатів від Партії захисників Вітчизни. Але їхні голоси не рахувалися, оскільки вони ще не мають посвідчень депутатів. 

37 n 1
фото І. Лисенка

Після розгляду 27 питань порядку денного із 30 А. Федорук оголосив перерву і запропонував зібратися пізніше. Своє рішення він аргументував тим, що для розгляду залишилися питання про регулювання земельних відносин, зокрема й надання ділянок учасникам АТО, а у зв’язку зі збоєм в електронній системі не готові кадастрові номери.
Депутати залишили залу і на вулиці були здивовані побаченим: біля входу в Будинок культури стояли два екіпажі поліції з якими спілкувався депутат Таможній.

19578531 1923289104578524 73337349 o

Виявилося, що поліцію викликав саме Олександр Таможній, щоб написати заяву про порушення регламенту головуючим на сесії, тобто мером А. Федоруком.

Ось як прокоментував він свої дії у Фейсбуці: «Виборці міста Буча Київської області відкликали депутатів міської ради від Партії захисників Вітчизни Йощенка та Гарбуза. Відкликання погодив з'їзд партії, а ТВК прийняла рішення про входження до міськради нових депутатів і офіційно повідомила про це міськраду. Незважаючи на це, мер Бучі Анатолій Федорук в черговий раз знехтував законами. На сьогоднішню сесію прийшли законно обрані депутати Олійнич І.П. та Корж Д.С., проте Федорук не дозволив їм голосувати, натомість пішов на злочин, знехтував рішенням ТВК та дозволив голосувати екс-депутатам Йощенко М. М. та Гарбуз О. Л. Заступник голови ТВК додатково повідомив письмово головуючих Федорука А. П., секретаря Олексюка В. П. і обраний секретаріат про реєстрацію нових депутатів, поклавши на стіл оригінали постанов і попросив виступити саме на початку сесії, щоб проінформувати присутніх, в чому отримав від головуючого відмову. Таким чином посадовими особами БМР було вчинено злочин. Я викликав поліцію для фіксування скоєння злочину. Коли прибули поліцейські, Федорук з переляканими очима вибіг і покинув сесійну залу, через декілька хвилин теж саме зробила його більшість депутатів, просто втекли з засідання, не закінчивши сесію. Який саме злочин скоїли посадові особи?

1. В діях мера Бучі є заклад злочину згідно 364 статті ККУ (зловживання владою та службовим становищем), оскільки він свідомо, умисно, використовуючи своє службове становище не допустив до виступу члена ТВК, знаючи про рішення ТВК, допустив до сесії осіб, які не є депутатами та враховував їх голоси при голосуванні і не враховував голоси нових законно обраних депутатів.
2. Якщо він підпише протокол сесії, рішення прийняті на сесії це підпадає під ст. 366 кримінального кодексу (службове підроблення).
3. В діях членів лічильної комісії вже є склад злочину передбачений ст. 366 та ст. 364 кримінального кодексу оскільки вони, зловживаючи своїм становищем та повноваженнями члена лічильної комісії, вносять до протоколу сесії недостовірні дані і враховують голоси осіб, які не є депутатами міської ради, що призводить до прийняття незаконних рішень ради.
4. В діях екс-депутатів Йощенко М. М. та Гарбуз О. Л. наявні ознаки злочину за ст. 353 кримінального кодексу – присвоєння владних повноважень. Оскільки вони не є депутатами ради і голосують та видають себе за діючих депутатів, таким чином присвоюють собі владні повноваження депутата міської ради.»
Варто зазначити, що постанова ТВК про відкликання депутатів М. Йощенка та О. Гарбуза дійсно є і датується 22 червня 2017 року. Виникає питання, чому дану постанову оприлюднили лише на сесії 29 червня? А якщо міська рада отримала її раніше, то чому не закінчила процедуру і не видала посвідчення новим депутатам?
Крім постанови ТВК є також і рішення Київського окружного адміністративного суду від 20 червня 2017 року про визнання протиправним та скасування рішення щодо відкликання Йощенка Миколи Миколайовича із числа депутатів Бучанської міської ради. Чи законне тоді рішення ТВК і чому проігнороване рішення суду?

140 n162 n

Хто в даній ситуації порушив закон – ТВК чи Федорук – мають з’ясувати правоохоронні органи, а ми і надалі інформуватимемо про перебіг подій.

 

Последнее изменениеЧетверг, 29 июня 2017 20:08

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!