Menu
Реклама в буче

Регламентна комісія розглянула питання про відкликання депутатів Йощенка та Гарбуза

Регламентна комісія розглянула питання про відкликання депутатів Йощенка та Гарбуза Регламентна комісія розглянула питання про відкликання депутатів Йощенка та Гарбуза

 

Вже кілька тижнів місцеві політики, громадські активісти та, напевне, і виборці слідкують за перебігом ситуації щодо відкликання депутатів Бучанської міської ради Миколи Йощенка та Олексія Гарбуза (депутати району Склозаводська).

Дане питання порушив інший депутат – голова фракції Партія захисників Вітчизни у БМР Олександр Таможній. Останній, коментуючи свої дії, сказав що таким чином він лише діє в інтересах своїх виборців: «Останнім часом, до мене зверталося багато людей із скаргами на роботу Йощенка та Гарбуза, як депутатів. У моїх діях немає нічого особистого».

Натомість депутат М. Йощенко не виключає особистої зацікавленості О.Таможнього у його відкликанні, а також пояснює це тим, що відмовився голосувати на сесіях за вказівкою Таможнього.

Із політичної процедури ситуація перетворилася на особистий конфлікт – пости, відео та коментарі у Фейсбуці із взаємними образами та звинуваченнями є цьому підтвердженням.

Деякі підтримують Таможнього, дехто став на бік Йощенка. Але уся ця перепалка в Інтернеті – пуста писанина. Дати правову оцінку процедурі відкликання мають право лише відповідні органи, що уповноважені вирішувати подібні ситуації.

22 травня 2017 року відбулося засідання регламентної комісії Бучанської міської ради, де розглядалося питання про відкликання депутатів. На засіданні були присутні депутати М. Йощенко і О. Гарбуз, О.Таможнього не було. Детальніше перебіг засідання можна переглянути на відео.

 

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!