Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Бучанські депутати не можуть подати електронні декларації

Бучанські депутати не можуть подати електронні декларації

До завершення другого етапу подання електронних декларацій залишилося три дні, а сайт Національного агентства з питань запобігання корупції вже не витримує навантаження.

Декларанти стикнулися з тою ж проблемою, що й у 2016 році.

Раніше член НАЗК Руслан Рябошапка назвав ситуацію щодо роботи реєстру е-декларацій вибухонебезпечною. 

«Ситуация с функционированием Единого государственного реестра деклараций становится, к сожалению, взрывоопасной. Внес предложение о срочном созыве заседания НАПК, на котором мы должны сегодня же найти решение проблемы», – написав він на свої сторінці у Фейсбук.

На останній сесії Бучанської міської ради голова регламентної комісії Катерина Цип’ящук нагадала усім бучанським депутатам про необхідність подання електронних декларацій, адже часу залишилося обмаль. Але виявилося, що зробити це практично неможливо. А сьогодні робота сайту НАЗК взагалі припинилася.
З’явилося повідомлення, що ніби термін подачі е-декларацій продовжили. Ось як прокоментувала цю інформацію депутат Бучі та голова регламентної комісії Катерина Цип’ящук: «Останніми днями в мережі поширюються публікації щодо розгляду та затвердження

Верховною Радою України змін до Закону України «Про запобігання корупції», зокрема, нормою, щодо продовження терміну подання суб'єктами декларування, які вперше подають е-декларації до 01 травня 2017 року. Посилання в даних публікаціях йде на Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" № 6172 від 23.03.2017 в частині доповнень до кінцевих та перехідних положень Закону. Звертаю Вашу увагу, на офіційну сторінку ВРУ, де є можливість ознайомитись з Проектом Закону та Порівняльною таблицею до нього. Зміни, які внесені до зазначеного вище Закону стосуються лише розширення посад військовослужбовців, що не зобов'язані подавати е-декларації. Тому, друзі, набираємось терпіння і сподіваємось на відновлення належного функціонування Реєстру».

Свої спроби заповнити е-декларацію прокоментувала й інший депутат БМР Олена Березинець: «Хочеться легко вдарити того, хто придумав ці е-декларації. Приват 24 запропонував зайти пізніше після 19 години. Я так розумію, що сьогодні мені прийдеться працювати вночі!! Дуже вдячна тим, хто є автором цього дикунства))

Спроба номер два також виявилася марною... Думаю, що ця декларація не варта моїх нервових клітин.. літаків та вертольотів в мене немає.. а решта... все скромно.»


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!