Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

26 сесія БМР: звіти водоканалу, перевізників і залізниці, земельні питання

26 сесія БМР: звіти водоканалу, перевізників і залізниці, земельні питання

23 березня відбулося пленарне засідання 26 сесії VII скликання Бучанської міської ради. До порядку денного було включено 30 питань, але ще на початку засідання з’ясувалося, що два питання про внесення змін до матеріалів містобудівної документації не пройшли погоджувальну раду і їх було знято з порядку денного. 

Першими доповідачами були директор ТОВ «Ірпінське АТП № 13250» Лабунський А.В та начальник залізничної станції Буча Сюркель В.Г. Транспортні питання викликали досить жваве обговорення. Відсутність нормальних пішохідних переходів через залізничні колії, незадовільний стан маршруток, проблеми пільговиків, хамство водіїв – це ті питання, на які депутати та громадськість звернули увагу. Конкретних відповідей, на жаль, так і не почули. Що пообіцяли найближчим часом: встановлення паркану вздовж колій на станції Буча, ремонт пішохідних переходів на станції Лісова Буча, ремонт громадської вбиральні на вокзалі у Бучі. Варто зазначити, що зокрема встановлення паркану, здавалося б добра справа, яка допоможе створити безпечний простір на коліях. Але… Таке нововведення додасть ще більше незручностей при переході колій – наявні зараз переходи через залізничні колії розташовані без урахування комфорту та зручностей для пішоходів. Така ситуація склалася після реконструкції посадочної платформи, коли звичний та зручний за розташуванням для бучанців перехід було ліквідовано. Зараз люди долають колії у непризначених для цього місцях, бо йти до обладнаного переходу далеко. Із встановленням паркану, напевно доведеться його перелазити. А що ж робити людям похилого віку?.. 

Водночас підземного тунелю для пішоходів і автомашин, як альтернативу залізничному переїзду і переходу, поки що не буде.

Також багато запитань було до представника КП «Ірпіньводоканалу». Погана якість води, не потрапляння води на верхні поверхи багатоповерхівок, несправність гідрантів, відновлення асфальту після ремонтних робіт – згадали усе. Зазначу лише те, що планується зробити у цьому році: реконструкція каналізаційної насосної станції по вул. Вокзальна, реконструкція самопливного каналізаційного колектора від вул. Тарасівська до вул. Яблунська – Вокзальна, будівництво водопроводу по вул. Яснополянська від вул. Пушкінська до вул. Тарасівська із проколом під залізницею, проектування станції водопідготовки і знезалізнення по вул. Пушкінська. На думку представника водоканалу, усі ці заходи значно поліпшать ситуацію із забезпеченням водою мешканців Бучі, має поліпшитися і якість води.
Не сталося дива і при розгляді звернення ТОВ «Споруда» щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки по вул. Шевченка, 2д. Саме на цей пункт порядку денного уже звертав увагу Портал Бучі http://bucha.net.ua/politik/item/2013-deputati-buchi-na-26-sesiji-mozhut-zabrati-dilyanku-u-polittekhnologa-shcherbini-ta-vryatuvati-lis-vid-virubki

Призначення цієї ділянки – для будівництва готельного комплексу та організації зони відпочинку.

IMG 4676skanyrovat10014 7

Термін оренди продовжили на 5 років. «За» проголосували 25 депутатів. Отже, не виключено, що вже найближчим часом на цій ділянці може розпочатися чергове будівництво у лісі.
Одне з найдостойніших рішень на цій сесії – про встановлення меморіальної дошки Пасічнику В.А., мешканцю Бучі, воїну-добровольцю, який загинув у зоні АТО, на фасаді Будинку культури по вул. Яблунський (район Склозаводська).

Последнее изменениеПятница, 24 марта 2017 15:18

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!