Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Депутати Бучі на 26 сесії можуть забрати ділянку у політтехнолога Щербини та врятувати ліс від вирубки

Депутати Бучі на 26 сесії можуть забрати ділянку у політтехнолога Щербини та врятувати ліс від вирубки Депутати Бучі на 26 сесії можуть забрати ділянку у політтехнолога Щербини та врятувати ліс від вирубки


Депутати міської ради Бучі, вже наступного четверга, 23 березня, можуть проголосувати проти продовження терміну договору оренди для ТОВ «Споруди» і врятувати ліс міста від вирубки під готельний комплекс.

 Це питання йде за списком №11.1 і повне формулювання звучить так:

11.1 Про Розгляд Звернення ТОВ «Споруди» (относительно продовження терміну Дії договором оренди земельної ділянки). Земельна ділянка, площею 6000 кв. м, по вул. Шевченка, 2-д в м. Буча, для будівництва готельного комплексу та организации зони відпочинку

Кому належить ця ділянка, журналісти «Порталу Ірпеня» знайшли ще в грудні 2016 р . а фотографії дялінки робилися тоді ж, ця ділянка є лісом, тому якщо депутати не продовжуть договір оренди, вони врятують сотні сосен від вирубки.


Вирізка зі статті «Порталу Ірпеня»:

 Наші журналісти знайшли цілий «анклав» ділянок, що належать як родині Карплюка, так і «наближеним».

Наприклад, низка ділянок у м.Буча, біля ресторану «Рим».

2016 12 14 22 35 30


Як ми бачимо на карті, в цьому місці ділянки Карплюк Лариси Василівни впритул йдуть з ділянками Бойчук Наталії Анатоліївни. Усе б нічого, але якщо вірити бизнес-пошуковій системі «Юконтрол» (www.youcontrol.com.ua), Бойчук була КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) в «Пульсарі Приірпіння». Окрім того, якщо відслідковувати бізнес-зв’язок, то ми бачимо перетинання прізвищ Бойчук та Карплюк в понад десяток фірм та організацій, включаючи й партію «Нові обличчя».

2016 12 14 22 52 27


А зовсім поряд є 3210800000:01:091:0030, Державна власність.
Яка знаходиться в оренді ТОВ «Споруда», знову ж, озброївшись базою даних «Юконтрол» (youcontrol.com.ua), отримуємо власника цього ТОВ – відомий у місті піартехнолог партії «Нові обличчя» Щербина Петро Петрович, і в цій фірмі засновник уже відома нам Бойчук.

2016 12 14 23 01 10

До того ж співпадінь за прізвищем Бойчук-Карплюк так багато, що створюється враження, що Бойчук - прямий бізнес-партнер В.А.Карплюка, тому ця тема - для окремого розслідування.

Ми побували на ділянках, які в більшості випадків мають призначення «Для ведення особистого селянського господарства», а по факту маємо ліс, ось такі городники серед «наближених». Коли почнуть рубати ці дерева - справа часу, а пока жителі Ірпеня десятиліттями намагаються отримати по 2-5 сотки, мер та його наближені мають десятки ділянок загальною площею декілька га. Справедливо? Вирішувати читачу!

Петро Щербина

Цитати великих людей:

Петро Щербина в Ирпене и Буче

«Джинсовик» Петро Щербина, який був медіа-консультантом в одіозного лідера «Посольства Божого» Сандея Аделаджи. Раніше ми писали, про успіхи нинішнього заступника голови «Нових облич». Так, у 2008 році Щербина був керівником інформаційного центру виборчого штабу Леоніда Черновецького та Блоку Леоніда Черновецького, паралельно обіймаючи посади в комунальних ЗМІ столиці. Зокрема, він був першим заступником головного редактора газети «Хрещатик», після чого був в. о. головного редактора газети Київської міської ради «Українська столиця». Щодо його діяльності у газеті «Українська столиця» Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження за розтрату 2 млн. грн. Тоді Щербину було затримано. Але дуже скоро його випустили, а справа швидко заглохла. За часів Януковича Щербина вже трудився в апараті та приймальні міністра Миколи Присяжнюка.

Последнее изменениеПонедельник, 20 марта 2017 20:15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!