Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Мер Бучі відзвітував за рік роботи перед громадою. Відео

Мер Бучі відзвітував за рік роботи перед громадою. Відео Мер Бучі відзвітував за рік роботи перед громадою. Відео

11 лютого у приміщенні кінотеатру «Акваріус» Бучанський міський голова Анатолій Федорук звітував перед громадою.

Послухати про роботу Бучанської міської ради у 2016 році прийшло чимало народу – зала була повною, люди навіть стояли у проходах. Серед присутніх помітила працівників міськради, освітян міста, деяких депутатів та громадських активістів. Можна, звичайно, припустити про використання адмінресурсу для забезпечення масовості, але відкидати думку про просту людську цікавість теж не можна.


Упродовж майже трьох годин Анатолій Федорук розказував про пророблену роботу в різних сферах: економічній, соціальній, освітній, медичній та адміністративній.
Повну версію виступу ви можете переглянути у нашому відео, а я хочу лише навести декілька цифр зі сказаного.
У 2007 році Буча отримала статус міста і тогочасний бюджет становив 75 млн грн, а у 2016 році бюджет склав майже 260 млн грн. Збільшення бюджету переважно завдяки платникам податків, які внаслідок децентралізації залишаються у місцевому бюджеті. Найкращі платники податку: торгові мережі Новус і Сomfy, ТОВ «ЮТЕМ Інжиніринг», ТМ «Деліція», мережа заправок UPG та ін.
У результаті створення Бучанської об’єднаної територіальної громади бюджет може збільшитися до 320 млн грн, але і видатки відповідно теж зростуть.
Міський голова зупинився на питаннях децентралізації: Бучанська ОТГ готова до проведення виборів, але це неможливо без прийняття Верховною Радою закону № 5520.
Ще одна цікава цифра: у 2016 році Бучанська міська рада брала участь у 300 судових засіданнях, більшість яких стосувалася інтересів мешканців міста (скоріше за все земельних питань).
Як окреме питання у звіті було винесено судову тяганину у справі з так званими «890 га». Анатолій Федорук із використанням слайдів намагався пояснити ситуацію з позиції міськради.
Після виступу усі мали можливість задати питання, які стосувалися переважно нагальних проблем у місті: утеплення будинків, встановлення теплолічильників, перекриття даху, проведення централізованого водогону, ремонт у під’їзді тощо. Усі передані питання мер пообіцяв розглянути у робочому порядку і дати відповідь.
Насамкінець, озвучу обіцянки від очільника Бучі на 2017 рік: здача в експлуатацію кількох нових навчальних закладів (гімназія, два дитсадки), добудова ЗОШ № 3, добудова спортивного комплексу при ЗОШ № 2, капітальний ремонт приміщення НВК «Берізка» (район Склозаводська), продовження утеплення багатоквартирних будинків та встановлення теплолічильників, ремонт доріг. У перспективі створення амбулаторії сімейної практики по вул. Тарасівська (Лісова Буча), у цьому ж районі облаштування двох скверів, спорудження нової поліклініки для дорослих та добудова і ремонт лікарні, створення госпітального округу із центром у Бучі (після завершення процесу децентралізації), питання транспортного сполучення та ще багато іншого.
Час покаже наскільки ефективним буде реалізація усього запланованого Бучанською міськрадою на чолі з Анатолієм Федоруком.

 

Последнее изменениеСуббота, 11 февраля 2017 22:28

Медиа


Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!