Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Відбулася 21 сесія VII скликання Бучанської міської ради

Bucha_Session Bucha_Session

29 листопада 2016 року відбулося засідання 21 сесії VII скликання Бучанської міської ради. Головував на сесії міський голова Анатолій Федорук.

На порядку денному сесії було два десятки питань, які стосувалися переважно звітів про роботу депутатських комісій та інформації про стан міського бюджету. Голови постійних комісій коротко відзвітували за рік роботи, обговорення практично не було.

 


Єдине питання, на яке звернув увагу голова постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, молоді та гуманітарних питань Михайло Наконечний, викликало жваву дискусію – це робота комунальних служб з розчищення прилеглих до навчальних закладів територій від снігу. Почали із закладів освіти, а продовжили про загальний стан справ у роботі комунальників. Анатолій Федорук повідомив, що місто забезпечено відповідною технікою і проблема із своєчасною розчисткою доріг полягає в оптимізації людського ресурсу, над чим і потрібно працювати. Депутат Олександр Таможній категорично не погодився з мером щодо достатньої кількості спецтехніки і запропонував закласти у бюджет міста на 2017 рік кошти на придбання хоча б п’яти одиниць техніки.
Засідання тривало 1,5 години, депутати швидко проголосували всі необхідні пункти порядку денного, депутатських запитів не було. У різному заслухали лише одну пропозицію – надати матеріальну допомогу мешканці Бучі, яка минулого року постраждала внаслідок ДТП і досі перебуває на лікуванні, А. Федорук пообіцяв розглянути дане питання і по можливості допомогти жінці.
Загалом атмосфера засідання була дуже спокійною, міський очільник упевнено вів засідання, був у гарному гуморі та шуткував (напевно скучив за роботою).

 

Последнее изменениеСреда, 30 ноября 2016 15:21

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!