Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Фінішувала переатестація Бучанського міського голови

Фінішувала переатестація Бучанського міського голови

27 листопада на Київській площі у Бучі були оголошені підсумки переатестації Анатолія Федорука, як мера міста. Дана акція відбувалася з 18 по 27 листопада 2016 року. Для підбиття підсумків координаційна рада міста запросила усіх небайдужих бучанців у центр міста на віче, присвячене переатестації Бучанського міського голови. Як виявилося, мешканці Бучі не проявили належної активності і зацікавленості – як для такої події близько 300 осіб недостатньо. 

 

З трибуни виступали голова Координаційної ради міста Оксана Джам, юрист Бучанської міської ради Тарас Шапранський та інші члени Координаційної ради. Говорили переважно про тиск, що чиниться на місцеве самоврядування Бучі, та як конче необхідно відстоювати свої інтереси в усіх інстанціях. Ні Анатолій Федорук, ні секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк не були помічені на заході.
В кінці ведуча віча оголосила результати голосування згідно якого:
• Інтернет-опитування на сайті: загальна кількість опитуваних – 3421 осіб, з них проголосували «довіряю» – 3331 осіб (97,3 %), «не довіряю» – 90 осіб (2,7 %);
• Інтернет-опитування через електронну пошту: загальна кількість отриманих листів – 44, з них «довіряю» – 43 особи, «не довіряю» – 1 особа;
• паперове опитування (опитувальні листи «Я бучанець»): загальна кількість опитаних – 9528, з них «довіряю» – 9431 (98,9 %), «не довіряю» – 97 (1,01 %).
Загалом в опитуванні взяло участь 12949 осіб, з них проголосували «довіряю» – 12762 (98,5 %), «не довіряю» – 187 (1,44 %).
Згідно оголошених результатів, в опитуванні взяли участь майже третина мешканців Бучі, як для простого соцопитування результат досить добрий. Але це лише опитування, яке не має жодного юридичного впливу.
Загалом захід тривав близько години, після оголошення результатів люди швидко розійшлися.

Последнее изменениеВоскресенье, 27 ноября 2016 17:56

Медиа


Комментарии   

+5 #1 Ирпенчанин Шурик 27.11.2016 20:27
Суцільна маячня...Я не зла людина, але бажаю тим нерозумним людям , які підтримали цього рига-хабарника - не дай Бог Вам потрапити в Бучанську лікарню..Грошики останні залишите в аптеці, яка належить його дружині..Ну а останні копійчини в морзі с Вас здеруть..Сервіс дуже якісний..
Цитировать
0 #2 388552156зв 29.11.2016 09:11
Непонятно это была переаттестация или опрос без юридических последствий.
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!