Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Переатестація відстороненого мера Бучі Анатолія Федорука – звичайне соцопитування, яке не несе за собою жодних юридичних наслідків?

Переатестація відстороненого мера Бучі Анатолія Федорука – звичайне соцопитування, яке не несе за собою жодних юридичних наслідків?

     18 листопада стартувала заздалегідь анонсована відстороненим від мерської посади Анатолієм Федоруком та підхоплена його прихильниками громадська переатестація міського голови, що проходить у рамках реалізації проекту «Я – Бучанець». Акція триватиме включно до неділі 27 листопада.


     На офіційній сторінці Бучанської міської ради у мережі Фейсбук з’явилося повідомлення: «Просимо Вас долучитися до опитування, яке будуть проводити депутати міської ради та громадські активісти відповідно до рішення Координаційної ради з відповідними посвідченнями.
     Для зручності буде запропоновано два варіанти для визначення своєї позиції: електронний та паперовий.
Підтвердіть свою позицію власним підписом в опитувальному листі чи відміткою на електронному носії на сайті я-бучанець.укр.
З повагою, члени координаційної ради з відстоювання інтересів міста».
     Як з’ясувалося, до складу згаданої координаційної ради увійшли представники різних депутатських корпусів, гілок виконавчої влади, зокрема й приєднаних громад, місцевих закладів, установ, підприємств, профспілкових та громадських організацій, більшість з яких можна сміливо назвати так званим адмінресурсом, який використовується можновладцями для захисту власних інтересів. Для проведення переатестації надрукували дивні ябучанські папірці, скріплені незрозумілою печаткою, на якій по колу закручені «світовий екстериторіальний простір та суверенний соціально-економічний простір України, територіальна громада Бучі». Поняття «територіальна громада Бучі» активно афішується, але законодавчо ще не визначена. Якщо на ній немає жодних ідентифікаційних даних, то складається враження, що вона зроблена «від ліхтаря», а це несе за собою кримінальну відповідальність за підробку. На запитання активістів Бучі, якими нормативно-правовими актами керуються члени цієї координаційної ради при проведенні атестації, відповіді немає. Можна припустити, що дана акція – звичайне соцопитування, яке не передбачає юридичних наслідків, тому легітимність – під питанням. Отже, і результати переатестації не можуть мати законну силу, на яку розраховують сам Федорук та його прихильники. Тим паче, що у папірцях, які, зокрема, розповсюджували і працівники комунальних служб, передбачається оприлюднення особистих даних, що є конфіденційною інформацією, за бажанням людини – закритою.

fedorchuk pereatestat


Комментарии   

+2 #1 диоген 18.11.2016 18:18
бред какой то.и всё,чтоб оправдаться.для этого есть наш гуманный суд
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!