Menu

banner bucha

Мебель в Буче Абсолют

Чи пов’язане пришвидшення будівництва гімназії з відстороненням мера Бучі Анатолія Федорука?

Чи пов’язане пришвидшення будівництва гімназії з відстороненням мера Бучі Анатолія Федорука?

      На офіційному сайті Бучанської міської ради з’явилося повідомлення про те, що у Бучі триває будівництво гімназії. Розповідають, що одна із трьох секцій повністю готова до монтажу перекриття. На цей час 29 будівельників паралельно облаштовують підвальні приміщення. Посилаючись на виконроба, зазначають, що будівельні матеріали підвозять вчасно, також завезені панелі для перекриття третього поверху. Водночас замовлено вікна і двері, які планують встановити до кінця поточного року.


     Нагадаємо основні перипетії, пов’язані зі спорудженням цього навчального закладу, конче необхідного місту, де діти змушені опановувати знання у декілька змін, оскільки шкільні класи переповнені. Спочатку планували побудувати школу на 900 місць, але згодом виявилося, що буде гімназія, де освіту отримуватимуть 650 учнів. І якщо котлован під приміщення копав «Київміськбуд», то потім з’ясувалося, що «за результатами тендерів Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації уклав угоду з ТОВ «І.Б.К. Девелопмент» про будівництво гімназії у м. Буча за 46,87 млн. грн.». Також зазначається, що у триповерховій будівлі, розрахованій на 14 класів, планується встановити вікна та двері, виконати внутрішнє і зовнішнє оздоблення, влаштувати тепловий пункт та інженерні мережі, придбати та змонтувати обладнання, побутову та сантехніку. На подвір’ї мають встановити огорожу, влаштувати футбольне поле та спортивний майданчик, а також озеленити територію. Роботи, які розпочали фактично рік тому, за договором повинні завершити до кінця 2018-го. Не так давно на спорудженні навчального закладу загинув будівельник.
    Зрозуміло, що, враховуючи темпи розвитку Бучі, зменшення кількості місць з 900 на 650 батьків дітей не втішає. До того ж виникає питання, чи якось пов’язане пришвидшення будівництва з тим, що мер Бучі Анатолій Федорук відсторонений від посади та за допомогою групи підтримки вдається до різних заходів, спрямованих на «відбілення» його в очах громади?

 

bud shkola 2

 

bud shkola 3

bud shkola 4

Последнее изменениеСреда, 16 ноября 2016 16:32

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Наверх

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины Национальная полиция Ирпеня Антикоррупционное бюро Украины

Правова Інформація

Портал Бучі є частиною мережі новинних сайтів проекту громадянської журналістики "Інформаційний портал". Листування з читачами тільки на сторінках газети. Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Бучі" ОБОВ'ЯЗКОВА!